Vogl Réka és Benedek sikerei

2018.06.07.
Vogl Réka és Benedek sikerei
Vogl testvérpár sikerei

Újabb sikereket értek el a Vogl testvérek!
Réka és Vogl Benedek az Aforce1 TSE tagjai. Réka 4, Benedek 5 éve táncol az egyesületben.
Réka 2018-ban a Hip-Hop Unite országos versenyén a "Minions” formáció tagjaként első helyezést ért el.
Benedek idén a Horvátországban megrendezett DanceStar ESDU világbajnokságon csapatával ezüst érmet szerzett.
A Hip-Hop Unite országos versenyen a "Rebels” formáció tagjaként első helyezést ért el, emellett elhozhatták a verseny legmagasabb pontszámot elért formációjának járó aranyérmet is.
Az eredmények is mutatják, hogy az egész napos iskolai tanulmányok mellett kellő szorgalommal, kitartással és nem kevés szülői szervezéssel lehet sikereket elérni és hasznosan tölteni a szabadidőt!

Gratulálunk a testvérpárnak a szép eredményekhez, további sikeres fellépést és versenyzést kívánunk!