Ünnepi megemlékezés_2022_október

2022.10.17.
Küldés e-mailbenNyomtatásKeresésVissza
Ünnepi megemlékezés_2022_október
"Egy nép azt mondta, elég volt!"
Emlékezzünk együtt az 1956-os forradalom és szabadságharc eseményeire!

Meghívó
Kunsziget Község Önkormányzata az 1956-os forradalom és szabadságharc 66. évfordulóján ünnepi megemlékezésre tisztelettel hívja Önöket
2022. október 21-én, pénteken 16 órára.
A megemlékezés a kultúrházban kezdődik, ahol az ünnepi beszédet követően a képviselő-testület elismeréseket ad át.
Ezután a program az iskola előtti téren folytatódik fáklyák fénye mellett a Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és AMI színjáték tanszakának tanulóinak megemlékezésével.

Az ünnepi műsorban közreműködik a Szigetgyöngye nyugdíjasklub énekkara. Ünnepi beszédet mond Lendvai Ivánné polgármester.

Tisztelettel várunk mindenkit.

Kunsziget Község Önkormányzata

Tantestületünk csatlakozik a meghíváshoz. Tisztelettel kérjük,a Szülőket, hogy emlékezzenek velünk az 56-os eseményekre, áldozatokara.
A kunszigeti diákok a megemlékezés után mennek haza. Kérjük a "bejáró tanulóink" szüleit, hogy október 19-ig üzenőfüzetben jelezzék az osztályfőnököknek, illetve szóban a sofőröknek, ha gyermekeikkel együtt részt kívánnak venni az ünnepélyen.

Tisztelettel: Tantestület