TökJóNap

2017.11.08.
TökJóNap

„TökJóNap” "Tök jó futni" tök jó programokkal iskolánkban

Iskolánkban pénteken a „TÖK” jegyében különböző játékos, sportos, kézműves programokkal búcsúztatjuk az őszt.

Tervezett programok:
A 7. és 8. évfolyamos tanulóink osztályfőnökeik kíséretében Pályaválasztási kiállításra mennek Győrbe. A tanulók a GYMSKIK által szervezett külön busszal utaznak. Indulás az iskola elől 7:45 perckor, visszaérkezés kb. 12:45 perckor. Ezt követően ők is bekapcsolódnak a délutáni programokba.
A 1-6. osztályosok a délelőtt folyamán kézműves foglalkozásokon készíthetnek Márton napi lámpást, termésképet. A sportcsarnokban játékos vetélkedő, a második emeleten irodalmi foglalkozás várja tanulóinkat. Tízóraikor kóstolhatnak sült tököt, narancsos töklekvárt és egyéb egészséges, finom falatkákat.
Ebéd után „Tök jó futni” sport foglalkozást szervezünk! Rossz idő estén film nézés az iskolában.
Az iskolabuszok változatlanul közlekednek, az étkezés a szokott módon történik.
Kérjük, minden tanulónak legyen tolltartója, ollója, ragasztója, sportoláshoz, futáshoz megfelelő ruházata, cipője!

Legyen egy „TökJóNapod”!