9184 Kunsziget Petőfi tér 12. • Tel.: +36 20 / 262 5122 • iskola@kunsziget.hu • OM: 201490
Tisztelt Szülők! Igazgatói fogadóóra minden hétfőn 8-10 óra, illetve 14-16 óra között van. Ettől eltérő esetben előzetes telefonon egyeztetett időpontban is lehetséges!

/Shakespeare/

Kunszigeten az első teremlabdarúgó-tornát iskolás csapatok részére 1994-ben a tornacsarnok átadását követő tavasszal rendezték – Kunsziget akkori polgármestere – Tilai Lajos kezdeményezésére a környékbeli települések iskoláinak „Szigetköz kupa” néven. Majd az azt követő években „Nyuszi-kupa” lett a torna neve. Sajnos időközben tragikus esemény miatt ismét új nevet kapott a verseny. Tilai Lajos halálát követően az egykori polgármester tiszteletére a Tilai Lajos Emléktornaként rendezi meg az önkormányzat, az iskola és a Kunszigeti Ifjúsági Sportalapítvány. Az idei évben Dunaszeg, Abda, Kunsziget, Kisbajcs, Győrzámoly és Mosonszentmiklós iskoláinak csapata fogadta el a meghívásunkat. A tornán első helyezést ért el Dunaszeg, a második Abda lett, míg a harmadik helyezett díjat a hazai csapat nyerhették. A dobogós helyezetteken kívül Kopecsek Balázs (Kunsziget) a legjobb kapus díj, Téringer Bálint (Kunsziget) a legjobb hazai játékos díj, Babos Bence (Dunaszeg) a legjobb mezőnyjátékos, míg Orosz Adrián (Abda) a legtöbb gólt lövő játékos díj büszke tulajdonosa lett. A sportszerű játék biztosítása érdekében a mérkőzéseket Kopp András a Gyírmót FC kapusedzője vezette, míg segítői Baranyai Péter, Nagy Dániel és Csala Dávid a Kunsziget SE játékosai voltak. A tornát Kunsziget Község Önkormányzata és a Kunszigeti Ifjúsági Sportalapítvány támogatta.
Köszönjük a csapatoknak, hogy részvételükkel ápolják iskolánk és a település hagyományát! Gratulálunk a helyezetteknek!