Adománygyűjtés

2018.08.20.
Adománygyűjtés
Tisztelettel kérjük Önöket, amennyiben lehetőségük van rá, segítsék a határon túli testvériskolánk diákjait!

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

A Nemzetközi Szent György Lovagrend Győr-Moson Sopron megyei priorátusának tagjai erdélyi – nyárádgálfalvi –iskolás gyermekek megsegítésére adományokat gyűjtenek!
Köszönettel fogadnak új vagy jó állapotban lévő használt, kitisztított iskolatáskákat, tolltartókat, taneszközöket (vonalzók, ollók,korongok,kifestők,színezők,technika csomagok,stb), Apáczais tankönyveket.
Az összegyűjtött adományokat a Lovagrend tagjai szállítják el és adják át a nyárádgálfalvi igazgatónőnek és a rászoruló kisdiákoknak.
Kérjük, adományaikat 2018. augusztus 30-án. 8:30-15:00 órakor juttassák el a kunszigeti iskolába.

Köszönjük jó szándékú, segítségüket!

Dáma Farkas Liza
Nemzetközi Szent György Lovagrend