9184 Kunsziget Petőfi tér 12. • Tel.: +36 20 / 262 5122 • iskola@kunsziget.hu • OM: 201490
Tisztelt Szülők! Igazgatói ügyelet a nyári szünidőben: július 11-én, július 18-án és augusztus 1-jén 9-11 óráig.
Iskola télenRajzteremNyelvi labor
English version

Papírgyűjtés május 17-én!!!

2013.05.15.
Küldés e-mailbenNyomtatásKeresésVissza
Papírgyűjtés május 17-én!!!
Tisztelt Szülők!

Iskolánk 2013. május 17-én, pénteken 13 és 15 óra között tartja hagyományos papírgyűjtését. Kérjük Önöket, hogy az összegyűjtött papírhulladékot szíveskedjenek a megjelölt időpontban a sportcsarnok mögött elhelyezett konténernél átadni (amennyiben fenti időpontban ez semmiképpen nem megoldható, kis mennyiségben adott napon reggel 7 és 8 óra között az iskolába is be lehet küldeni a gyermekkel a papírt, amit az épület hátsó bejáratánál tárolunk).Kérjük, szíveskedjenek gyermekük üzenő füzetében jelezni, ha gyermeküket az összegyűjtött papírért haza kell engednünk. Ennek hiányában a gyermeket nem engedhetjük haza.

Tájékoztatjuk Önöket, hogy az alapfokú művészetoktatásban részt vevő tanulók, akiknek ez idő alatt (13-15 óra) foglalkozásuk van, az adott órán kötelesek részt venni.

Bízunk benne, hogy idén is komoly összegekkel sikerül közösen gyarapítanunk az osztályok kasszáját.