9184 Kunsziget Petőfi tér 12. • Tel.: +36 20 / 262 5122 • iskola@kunsziget.hu • OM: 201490
Tisztelt Szülők! Igazgatói ügyelet a nyári szünidőben: július 11-én, július 18-án és augusztus 1-jén 9-11 óráig.
Iskola télenRajzteremNyelvi labor
English version

Nyitott órák febuár 2-án

2013.01.25.
Küldés e-mailbenNyomtatásKeresésVissza
Nyitott órák febuár 2-án
A leendő elsősöket és szüleiket várjuk iskolánkba 2013. február 2-án, szombaton délelőtt 9 órára. Az érdeklődők részletes tájékoztatást kapnak intézményünk képzéséről, megismerhetik a következő tanévben az első osztályban oktató tanító néniket.


Elsőseink nagyon készülnek arra, hogy ők is megmutathassák, mit tanultak az idei tanévben, látogatóink két rövidített, magyar és angol nyelvű órán rövid bepillantást nyerhetnek iskolánk mindennapjaiba.

A játékos, sok dallal és mondókával tarkított foglalkozások menetébe akár a bátrabb óvodások is bekapcsolódhatnak, kipróbálva ezzel az iskolás élet izgalmait.

Iskolánk tájékoztató füzetét a mellékletben találhatják meg.