Tisztelt Szülők! Igazgatói fogadóóra minden hétfőn 8-10 óra, illetve 14-16 óra között van. Ettől eltérő esetben előzetes telefonon egyeztetett időpontban is lehetséges!

Nincs jogszabály - csúszik a tankönyvrendelés

2013.02.04.
Küldés e-mailbenNyomtatásKeresésVissza
Nincs jogszabály - csúszik a tankönyvrendelés
Tisztelet Szülők!

Bizonyára csodálkoznak azon, hogy a korábbi évekkel ellentétben idén még nem kaptak tájékoztatást a következő tanévre vonatkozó tankönyvrendelésről.

A tankönyvvellátás folyamata, így a rendelés is gyökeresen átalakul a jövőben. Az ezzel kapcsolatos jogi szabályozás azonban a mai napig nem jelent meg, ezért jelenleg nem tudunk információt szolgáltatni Önöknek. Amint a várva várt jogszabály napvilágot lát, azonnal (postai úton) értesítést küldünk.