Tisztelt Szülők! Igazgatói fogadóóra minden hétfőn 8-10 óra, illetve 14-16 óra között van. Ettől eltérő esetben előzetes telefonon egyeztetett időpontban is lehetséges!

Az önkormányzat a következő tanévben is támogatja az angol nyelvoktatást!

2013.04.11.
Küldés e-mailbenNyomtatásKeresésVissza
Az önkormányzat a következő tanévben is támogatja az angol nyelvoktatást!
Kedves Szülők!

A napokban mindenki kezébe vehette a következő tanévre vonatkozó tankönyvek listájáról szóló jegyzéket. A korábbiakkal ellentétben az árlistán az angol tankönyvek is szerepeltek. Ennek oka az, hogy jogszabályváltozás miatt a tankönyvterjesztésre kizárólag jogosult Könyvtárellátó Nonprofit Kft. közvetlenül áll kapcsolatban a szülőkkel, a helyi önkormányzat számára így nem nyílt lehetőség a tankönyvellátóval történő kapcsolatfelvételre.
Kunsziget Község Önkormányzata a korábbi évekhez hasonlóan ezúttal is finanszírozza az angol nyelvkönyvek árát, ennek módjáról a későbbiekben minden szülőt tájékoztatunk.

Az első osztályosok számára az állam ingyen biztosítja a tankönyveket, a tartós tankönyveket az iskolai könyvtárból kapják meg a gyerekek használatra.