9184 Kunsziget Petőfi tér 12. • Tel.: +36 20 / 262 5122 • iskola@kunsziget.hu • OM: 201490
Tisztelt Szülők! Igazgatói ügyelet a nyári szünidőben: július 11-én, július 18-án és augusztus 1-jén 9-11 óráig.
Iskola télenRajzteremNyelvi labor
English version

A Kunsziget SE tenisz szakosztályának felhívása

2013.05.03.
Küldés e-mailbenNyomtatásKeresésVissza
A Kunsziget SE tenisz szakosztályának felhívása
Kedves Szülők!

Az előző évhez hasonlóan idén is teniszoktatást szervezünk az általános iskolás gyermekeknek. A teniszpályán történő felújítási munkálatok (kerítéscsere, öntözéskorszerűsítés, szertár építés) várhatóan május közepére befejeződnek, így ezt követően nincs akadálya az edzéseknek.

Az előző évhez hasonlóan az edző idén is Jakab Csaba lesz, a teniszórák a szerdai napokon 16:30-kor kezdődnek. Az oktatást egészen október végéig tervezzük augusztus hónap kivételével, azaz májusban várhatóan 2 (vagy 3) alkalom, júniusban 4, júliusban 5, augusztusban 0, szeptemberben 4 és októberben 4 alkalom. Ez összesen 19 vagy 20 alkalom. Az oktatás legalább 5 fő jelentkezése esetén indul, az óradíj előreláthatólag 500 Ft/óra körül lesz (a végső összeg függ a jelentkezők számától), tekintettel arra, hogy Kunsziget Község Képviselőtestülete támogatást szavazott meg és különített el a 2013. évi költségvetésében a teniszoktatásra. A tanfolyam ellenértéke a tavalyitól eltérően előre lesz esedékes egy vagy kettő részletben. Természetesen az óradíj abban az esetben visszafizetésre kerül, ha az oktató valamilyen előre nem látható ok miatt nem tudja az órát megtartani.


Kérjük, a fentiek alapján amennyiben gyermeküket szeretnék beiratni a tanfolyamra, az iskola által küldött vagy az igazgatói irodában igényelhető jelentkezési lapot szíveskedjenek Liza néninek visszaküldeni legkésőbb 2013. május 9-ig.


Köszönjük segítségüket!
Kunsziget SE, tenisz szakosztály.


Bővebb info: Tóth Róbert (0630-9620700)