Tűzoltóversenyen elért eredmények

2022.05.23.
Küldés e-mailbenNyomtatásKeresésVissza
Tűzoltóversenyen elért eredmények
Kunszigeti diákok az I. fokozatú járási tűzoltóversenyen

Évek óta hagyomány községünkben, hogy amatőr tűzoltóversenyen képviselteti magát az Önkéntes Tűzoltó Egyesület. Az ifjúsági csapatban iskolánk egykori és jelenlegi tanulói együtt készülnek fel a stafétafutásból és szerelésből álló versenyre. A környék számos csapata között minden évben lelkes szurkolótáborral kiegészülve érik el a                szebbnél-szebb eredményeket.
Szombaton Koroncón az ifjúsági fiú csapat, melyben több nyolcadikosunk szerepelt, szerelésben 2. helyezett lett. Ifjúsági lány csapat, hetedikes és nyolcadikos tanulóinkkal kiegészülve, szerelésben első, stafétában harmadik, összetettben második helyezést ért el.

Gratulálunk a fiataloknak, további sikeres versenyzést kívánunk, támogatva az Önkéntes Tűzoltó Egyesület munkáját.