9184 Kunsziget Petőfi tér 12. • Tel.: +36 20 / 262 5122 • iskola@kunsziget.hu • OM: 201490
Tisztelt Szülők! Iskolánkban péntekenként 9:00-11:00 óráig, illetve ettől eltérő időben előzetes telefonon történő bejelentkezés alapján igazgatói ügyeleltet tartok! +36-20/2625122
Iskola télenRajzteremNyelvi labor
English version

Nyári napközis táborok 2022

2022.03.30.
KeresésVissza
Nyári napközis táborok 2022
TERVEZZÜK A VAKÁCIÓT!
 
Kedves Gyermekek! Hagyományainkhoz és ígéreteinkhez híven idén is sok érdekes programot terveztünk számotokra a nyárra! A napközis táborok különböző izgalmas kalandokkal várnak benneteket.

TERVEZZÜK A VAKÁCIÓT!
 
Kedves Gyermekek! Hagyományainkhoz és ígéreteinkhez híven idén is sok érdekes programot terveztünk számotokra a nyárra! A napközis táborok különböző izgalmas kalandokkal várnak benneteket. A tanulói létszám megnövekedése miatt egy gyermek egyszerre csak egy táborba jelentkezhet, hogy mindenkinek legyen lehetősége részt venni. Taboronként a minimális létszám 10 fő, a maximális pedig 25 fő. Amennyiben lesz olyan tábor, amelyben a jelentkezési határidő után marad szabad hely, azokat újra meghirdetjük.

Kedves Gyermekek! Tisztelt Szülők!
A táborba jelentkezés feltételei:
-          a tábor ideje alatt iskolánkkal tanulói jogviszonyban állsz
-          iskolánkban ballagtál az előző években és visszavágysz közénk
-          jelentkezési lapodat és a tábor teljes összköltségét május 02-án befizeted az iskolába.

Ha valamelyik tábor nem valósul meg, akkor a befizetett összeget 100%-ban visszatérítjük!! Amennyiben jelentkeztél a táborba és önhibádból mégsem veszel részt, az összeget nem áll módunkba visszafizetni! Határidőn túl jelentkezéseket nem fogadunk el! Jelentkezési lapokat személyesen az iskolából a gazdasági irodából vihettek és ugyan itt adhatod le. A táborok ideje alatt iskolabusz szolgáltatás nincs, a táborba jutást egyénileg kell megoldani! Megértéseteket köszönöm! Kérdéseitekkel bátran keressetek bennünket!


Farkas Liza
intézményvezető

.......................................................................................................................................................
 
SPORTTÁBOR NAGYOKNAK
IDEJE: 2022.06.27-2022.07.01
TÁBORSZERVEZŐ: FARKAS LIZA

Töltsd velünk a nyári szünet egyik legvidámabb és élményekben gazdag hetét! A programokat közkívánatra az előző évek táborlakóinak ötleteiből állítottuk össze! Ismét várjuk azokat a gyerkőcöket, akik szeretik a természetet, a mozgást, a kerékpározást és a kihívásokat! Feszegessük tovább erőnléti határainkat, állítsunk fel újabb csúcsot a letekert km távunkban! Egy hét két keréken! Vár ránk a Szigetköz, Lipót, Bakony, Pápa és a győri Aranypart! Készítsd fel a bicajodat, a túracipődet, a csónakot mi biztosítjuk!
Ezt a tábort Te sem hagyhatod ki! Várunk minden 4.-8. évfolyamos diákot!

Költségtervezet: 20.000.-Ft, mely a belépőket és utazási költségeket tartalmazza!
max létszám 25 fő

A változtatás jogát fenntartjuk! Szeretettel hív és vár benneteket: Liza néni

 
ÉLMÉNYMŰHELY TÁBOR
IDEJE: 2022.07.04-2022.07.08
TÁBORSZERVEZŐ: GYURKOVITS PÉTERNÉ-TAKÁCS EMESE
Vár téged is az élményműhely, hogy tekerjünk egy jót a dunaszentpáli vízpartra, ahol rengeteg kalandos játékban vehetsz részt és garantáltan nem maradsz szárazon. Kirándulunk egyet Dunaszigetre, bejárjuk a pisztrángkör izgalmas útvonalát és ladikozás mellett az aranymosás titkára is fény derül. A hét folyamán sokat ügyeskedünk, kézműveskedünk, jókat játszunk és érdekes dolgokat próbálunk ki. A finom ebédeket minden nap valami hűsítő nyalánkság követ.  
A tábor ára 20.000 Ft, ami minden költséget fedez.
Vár Benneteket Manna néni és Emese néni
___________________________________________________________________________
„JÖTTEM, LÁTTAM, KALANDOZTAM” TÁBOR
IDEJE: 2022.07.04-2022.07.08
TÁBORSZERVEZŐ: VARGA PÉTERNÉ-B.KŐMŰVES ERIKA
Kedves felső tagozatos diákok!
Ezen a nyáron első alkalommal hívunk benneteket egy különleges történelmi kalandra!
A hét során, megismerkedünk a történelmi korokhoz kapcsolódó helyszínekkel, eseményekkel.
Utazz velünk a múltba! Fedezd fel az István-kori emlékeket Pannonhalmán, a török világot Győrben. A római kor eseményeit eljátsszuk a kunszigeti Duna-parton, bejárjuk a budapesti utcákat a reform-kori Magyarország tükrében. Megvívjuk lovagi csatáinkat Mátyás király palotájában, Visegrádon.
Várjuk azokat az 5-8. osztályos tanulóinkat, akiket érdekel a történelem, és jól bírják az utazást!
Busszal, vonattal, gyalogosan.
A tábor időpontja: július 4- 8-ig
A tábor napi időbeosztásáról a jelentkezők pontos menetrendet kapnak. Az étkezést egyénileg kell megoldani. Ebédet a keddi napon biztosítunk. Minden nap meglepi édesség is kerül az asztalra!
Várható költség : 20.000 Ft ( Ez tartalmazza az útiköltséget és a belépőket is! )
Maximum létszám: 25 fő
Tervezett programjaink
Hétfő Budapest – Parlament, séta a Várnegyedben
Kedd Római-kor- kézműveskedés, Colosseum építés
Szerda Pannonhalma – Apátság megtekintése, levendulás programok
Csütörtök Győr – a város török kori emlékeinek felkutatása
Péntek Visegrád - Palotajátékok
 
Töltsetek velünk egy vidám, kalandokkal teli hetet!
Erika néni, Kriszti néni
„STRANDRA FEL” TÁBOR
IDEJE: 2022.07.11-2022.07.15
TÁBORSZERVEZŐ: HORVÁTH FANNI
Kedves Táborozók!
Itt a helyed, ha szeretnél a nyári hőségben egy kicsit hűsölni, játszani a vízben, vagy ha úsznál egy jót! Idén is ellátogatunk az ikrényi strandra, hajókázunk, olyan helyekre kirándulunk, ahol tudunk egy jót lubickolni, vízi csatázni.
A táborban minden 1-4. évfolyamos kisdiákot szeretettel látunk!
A tervezett költség 20.000 forint, amely tartalmazza az utazást, a programokat, belépőket és 3 napra meleg élelmet.
A változás jogát fenntartjuk!
 
ALSÓS SPORTTÁBOR
IDEJE: 2022.07.18-2022.07.22
TÁBORSZERVEZŐ: PÉNTEK RENÁTA – KULLER TÍMEA
Téged is vár az idei legjobb nyár az Alsós Sporttáborban! Tarts velünk egy izgalmas mesére a győri Cinema city moziba, látogassuk meg együtt az Állatkert összes lakóját és ugráljunk egy nagyot a Cyber jump-ban! Kunszigeti napjainkon pedig ügyességi versenyekkel, kézműves foglalkozásokkal és pizzával űzzük el az unalmat!
Szeretettel vár: Timi néni és Reni néni
Várható költség: 20.000 Ft
 
ANGOL NYELVI TÁBOR ALSÓSOKNAK
IDEJE: 2022.07.25-2022.07.29.
TÁBORSZERVEZŐ: SOMOGYI ÉVA
Gyertek nyári ötnapos táborunkba, ahol játékosan gyakoroljuk az angolból tanultakat, illetve új dolgokkal is megismerkedünk.
A hét folyamán előkészítünk és megtanulunk egy kis angol nyelvű szerepjátékot, aminek jelmezeit magunk készítjük el. Ezenkívül tanulunk új dalokat és nézünk meséket is angol nyelven.
A napi angol foglalkozásokon túl „csavargós” programok is lesznek, amikor túrázunk vagy éppen az Ugriparkban mókázunk, de ezek részleteiről majd a későbbiekben mindent megtudtok.
Maximális létszám: 25 fő
Ár: 20 000 Ft
Várlak szeretettel:  Éva néni