9184 Kunsziget Petőfi tér 12. • Tel.: +36 20 / 262 5122 • iskola@kunsziget.hu • OM: 201490
Tisztelt Szülők! Iskolánkban péntekenként 9:00-11:00 óráig, illetve ettől eltérő időben előzetes telefonon történő bejelentkezés alapján igazgatói ügyeleltet tartok! +36-20/2625122
Iskola télenRajzteremNyelvi labor
English version

Karate mester iskolánkban

2018.03.27.
KeresésVissza
Karate mester iskolánkban
Iskolánkba látogatott Shihan Dietmar Danisch mester
Karate mester iskolánkban

 2018. március 23-án, az IKO Kyokushinkaikan All Japan Kyokushin Union németországi vezetője, a 70 éves Shihan Dietmar Danisch mester, magyarországi karate programjának első állomásaként iskolánkba látogatott, ahol a 2017/2018-as tanévben a heti 5 testnevelés óra keretének részeként elindult karateoktatás eddigi eredményeit mérte fel. Iskolánkban az edzéseket a Nagy Sándor Dojo kyokushin karate szakosztály edzője, Böcskey Zsolt tartja. Pénteki nap alkalmával Shihan nagymester a hetedik osztályos tanulóknak bemutató karate edzést tartott, és tanulmányozta, hogy a programban résztvevő diákok fél év alatt, milyen szintet értek el a harcművészet elsajátításában.

A foglalkozáson részt vettek alsóbb évfolyamos diákjaink is, akik már számos rangos nemzetközi versenyen értek el kimagasló eredményeket. Nagyon büszkék vagyunk rájuk, mivel kitűnő tanulmányi eredményük mellett a sportot is a legmagasabb szinten képviselik.

Köszönet a mesternek a különleges, igazán jó hangulatú karate edzésért, és köszönet a diákoknak a remek teljesítményért!

Boros Kőműves Erika
szaktanár