9184 Kunsziget Petőfi tér 12. • Tel.: +36 20 / 262 5122 • iskola@kunsziget.hu • OM: 201490
Tisztelt Szülők! Iskolánkban péntekenként 9:00-11:00 óráig, illetve ettől eltérő időben előzetes telefonon történő bejelentkezés alapján igazgatói ügyeleltet tartok! +36-20/2625122
Iskola télenRajzteremNyelvi labor
English version

2018. tanév Jó tanuló - jó sportolója

2018.07.17.
KeresésVissza
2018. tanév Jó tanuló - jó sportolója
Emberi érték a tehetség, ami majdnem mindenkiben
megtalálható, csak sokáig kell faragni a követ,
hogy végül megcsillanjon a drágakő.
/Dr. Czeizel Endre/Jó tanuló – jó sportoló 2018.
Az idei tanév végén immár ötödik alakommal adhattuk át a Jó tanuló – jó sportoló díjat, melyet 2014-ben Kopp Andrással a Gyirmót FC kapusedzőjével alapítottunk. A díj létrehozásával az volt a célunk, hogy minden tanévzáró ünnepségen olyan tanulót jutalmazzunk, aki iskolánk tanulója és a Kunszigeti SE igazolt focistája. További célunk, hogy mind a tanulásban, mind a sport, ezen belül is a futball területén kiemelkedő teljesítményt nyújtson! Ezen felül mind az iskolai életben, mind pedig a pályán példamutató magatartással és szorgalommal járjon, társai előtt Mindketten fontosnak tartjuk az utánpótlás nevelést, a tehetségek felkutatását, segítését! A díj odaítélése mindig nagy odafigyelést igényel, hiszen ez egy komplex díj! A kiválasztott tanulónak legalább 4,5-es tanulmányi átlagot kell elérnie, amellett, hogy a futballban is tehetséges, ügyes, és jó csapatjátékos legyen. A 2017-2018-as tanévben Vajda Gergő vehette át a Jó tanuló – jó sportoló díjat! Ő bizonyította, hogy kitartó munkával, igyekezettel és szorgalommal össze lehet egyeztetni a tanulást és a sportot!

Szeretettel gratulálunk a díjazottnak, további sok sikert kívánunk az iskolában és a focipályán Gergőnek!
 
Farkas Liza
intézményvezető