9184 Kunsziget Petőfi tér 12. • Tel.: +36 20 / 262 5122 • iskola@kunsziget.hu • OM: 201490
Tisztelt Szülők! Iskolánkban péntekenként 9:00-11:00 óráig, illetve ettől eltérő időben előzetes telefonon történő bejelentkezés alapján igazgatói ügyeleltet tartok! +36-20/2625122
Iskola télenRajzteremNyelvi labor
English version

Jó tanuló-jó sportoló 2021

2021.07.01.
KeresésVissza
Jó tanuló-jó sportoló 2021
Emberi érték a tehetség, ami majdnem mindenkiben
megtalálható, csak sokáig kell faragni a követ,
hogy végül megcsillanjon a drágakő.
/Dr. Czeizel Endre/

Jó tanuló – jó sportoló 2021
Az idei tanév végén 2 év kihagyás után ismét gazdára talált a Jó tanuló – jó sportoló díj, melyet 2014-ben Kopp Andrással a Gyirmót FC kapusedzőjével alapítottunk. A díj létrehozásával az volt a célunk, hogy minden tanévzáró ünnepségen olyan tanulót jutalmazzunk, aki iskolánk tanulója és a Kunszigeti SE igazolt focistája. Mindketten fontosnak tartjuk az utánpótlás nevelést, a tehetségek felkutatását, segítését! A díj odaítélése mindig nagy odafigyelést igényel, hiszen ez egy komplex díj! A kiválasztott tanulónak jó tanulmányi átlagot kell elérnie, amellett, hogy a futballban is tehetséges, ügyes, és jó csapatjátékos legyen. A 2020-2021-es tanévben Varga Gábor Márk vehette át a Jó tanuló – jó sportoló díjat! Ő bizonyította, hogy kitartó munkával, igyekezettel és szorgalommal össze lehet egyeztetni a tanulást és a sportot!

Szeretettel gratulálunk a díjazottnak, további sok sikert kívánunk az iskolában és a focipályán Gábornak!
 
Farkas Liza
intézményvezető