Egykori diák a sporttáborban

2021.07.30.
Egykori diák a sporttáborban
Egykori diákunkat is bevetettük a sporttáborban

Sport táborba járni már amikor ide jártam is nagyon szerettem, ezért nagyon jó élmény volt megint elmenni.
A programok még mindig ugyan olyan változatosak voltak, de megvoltak a jól megszokott kedvenc elemek is. Mindezek mellett jó volt látni a fiatalabb tanulókat és régi tanáraimat. Igaz hogy nem mint táborozó, hanem mint felügyelő voltam jelen, de ez nem okozott gondot. A gyerekek annyira élvezték a programokat, szerencsére csak ritkán akadt idejük rosszalkodni, és nem is voltak felelőtlenek annyira hogy fárasztó lett volna a munkám.
Összességében én, mint idősebb, is tudtam szórakozni, és nem éreztem úgy hogy már kinőttem volna ebből. Számomra leginkább a métázás és az élményfürdőzés volt a legizgalmasabb, különösen az előbbi mivel ez a játék még új volt nekem.
Ha tehetem jövőre is szívesen elmennék a táborba mint kísérő.
Virág Anna
egykori diák