9184 Kunsziget Petőfi tér 12. • Tel.: +36 20 / 262 5122 • iskola@kunsziget.hu • OM: 201490
Tisztelt Szülők! Iskolánkban péntekenként 9:00-11:00 óráig, illetve ettől eltérő időben előzetes telefonon történő bejelentkezés alapján igazgatói ügyeleltet tartok! +36-20/2625122
Iskola télenRajzteremNyelvi labor
English version

Fogathajtás

2018.07.17.
KeresésVissza
Fogathajtás
„A lovaglás egyfajta magatartásforma is, hiszen a ló megtanítja az embert viselkedni.” /Dallos Gyula/Saru Dániel a fogathajtásban is jeleskedik
Iskolánk 7. osztályos tanulója amellett, hogy tanulmányait jó eredménnyel teljesíti, szabadidejében a fogathajtás sportágban versenyez. A Hanság LSE versenyzője és a Nemzeti Fogathajtó Akadémia tanonca.
A tanév során is számos versenyen vett részt, de legjobb eredményét a tanév végén érte el. A Komárom-Esztergom megyei Császáron rendezett országos versenyen Dániel az összesített 1. helyet szerezte meg gyermek kategóriában.
Gratulálunk Daninak, és további sikereket kívánunk!
Farkas Liza
intézményvezető