9184 Kunsziget Petőfi tér 12. • Tel.: +36 20 / 262 5122 • iskola@kunsziget.hu • OM: 201490
Tisztelt Szülők! Iskolánkban péntekenként 9:00-11:00 óráig, illetve ettől eltérő időben előzetes telefonon történő bejelentkezés alapján igazgatói ügyeleltet tartok! +36-20/2625122
Iskola télenRajzteremNyelvi labor
English version

Dani evezős sikerei

2018.06.08.
KeresésVissza
Dani evezős sikerei
Dani evezéssel és futással tölti a hétvégéit!


Iskolánk az egész napos oktatás mellett nagy hangsúlyt fektet arra, hogy minél több sportolási lehetőséget felkutasson, bemutasson és felkínáljon a tanulók számára! Így történt ez 2016-ban is, mikor Tóth Róbert képviselő úr meghívására Nagy Gábor a Győri Atlétikai Club edzője egy napon keresztül minden osztályban ergométeres bemutatót tartott. Örömünkre több gyermek kedvet kapott az evezéshez. A legkitartóbbnak TÓTH DÁNIEL bizonyult, aki azóta is szeli a hullámokat!
Dani 2016. óta tagja a Győri Atlétikai Klub evezés szakosztályának. Részt vett az Óvár kupán ahol fiú 2 pár kategóriában I. hely, míg Mix 2 pár kategóriában a II. helyezést ért el. Tavaszi Duatlonon evezés + futás besorolásban VI. lett. Szorgalmasan készül és lelkiismeretesen edz, hogy a hétvégi Nyári Dutalon versenyen és a Győri kupán is hasonló jó eredményeket érjen el!

Szeretnénk, ha minél többen követnék Dani példáját, és csatlakoznának ehhez a szép sporthoz!

Gratulálunk Dani sikereihez, további nagyon jó eredményeket kívánunk!