Rajzpályázat és fotópályázat

2017.12.04.
Rajzpályázat és fotópályázat
Rajzold meg a Biológiai Sokféleség Világnapjának képeslapját! Készíts fényképeket a Biodiverzitás Védelmének Világnapja alkalmából!
Biológiai Sokféleség Világnapja más néven Biodiverzitás Védelmének Világnapja (december 29.) alkalmából rajzpályázatot és fotópályázatot hirdetünk!

A világ minden pontján rá kell döbbenteni a döntéshozókat és a lakosságot arra, hogy az élővilág sokszínűségének védelme nem pusztán erkölcsi kötelességünk, hanem az emberiség fennmaradásának érdekében egyben mindannyiunk felelőssége is!
Mutassuk meg közösen, hogy miért fontos az élővilág sokszínűsége! Tervezd meg a Biológiai Sokféleség Világnapjának képeslapját! Mutasd be, rajzold le, fényképezd le, hogy számodra miért fontos a földi élet, az élővilág sokszínűségének megőrzése!

Pályázatok beadásának határideje: 2017. december 15.

A beérkezett alkotásokból Kunsziget Önkormányzata támogatásával a Kultúrházban kiállítást szervezünk!

Farkas Liza