Tisztelt Szülők! Igazgatói ügyelet a nyári szünidőben: július 11-én, július 18-án és augusztus 1-jén 9-11 óráig.

"A szelektív hulladékgyűjtés csak egy eszköz a tiszta környezet elérése érdekében, nem pedig maga a cél!"

2017.09.29.

PAPÍR-HULLADÉKGYŰJTÉS

Kedves Szülők!                     Tisztelt Lakosok!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

2017. október 4-én (szerdán) 12:35 és 15:30 között papír-hulladékgyűjtést szervez.

Kérjük, hogy ezen a napon a gyermekek által előre összegyűjtött, kötegelt papírhulladékot
a Kis-Duna vendéglő és a játszótér közötti útszakaszon kihelyezett konténerhez szíveskedjenek szállítani!

Köszönjük szíves támogatásukat!