Ökoiskola Hírek száma : 12
ÖKO-HÍREK_Adomány
2023.12.06.
ÖKO-HÍREK_Adomány
"A bolygó egyetlen zuga sem immunis a kímaváltozás hatásaival szemben".

(Ed Hawkins)
Testvériskolánk Hírek száma : 3
Karácsonyi népszokások felkutatása
"Határon innen, határon túl gyerekszemmel"
Kéttannyelvű oktatás Hírek száma : 98
Múzeumi óra_202402
2024.02.14.
Múzeumi óra_202402
"Izgalmas időutazásban vehettek részt az ötödikes tanulóink."
Irányított pálaválasztás Hírek száma : 11
Rendkívüli szülői értekezlet
MERRE TOVÁBB? Irányított pályaválasztás
Sport iskolánkban Hírek száma : 22
Mezei futóverseny_2023
"Mindegy, hogy csapatban vagy egyénileg vagy nyertes, de ahhoz, hogy győzedelmeskedj, a maximumot kell hoznod"!

(Bud Spencer"
< 1 2 3 ... 25 26 27
Tornászaink a diákolimpia országos elődöntőjében
Óriási bravúrt vitt véghez iskolánk csapata a tornászok diákolimpiájának területi döntőjében. Sörös János tanár úr és növendékei január 31-én a győri Móra Ferenc Általános és Középiskolában rendezett versenyen vettek részt, ahol fantasztikus teljesítménnyel a 3. helyet szerezték meg.
Nem volt nehéz, de azért megdolgoztatott
A Kunszigeti Matematikai Rejtvényfejtő Verseny 120 fős idei döntőjébe mindössze egy kunszigeti diák jutott. A 7. osztályos Nagy Dániel azonban úgy gondolta, illendő megfelelően képviselni a hazai színeket, és nem is adta alább kategóriájának első helyénél. Ez persze osztálytársai szerint egyáltalán nem meglepetés, egyöntetűen azt állították, Dani mindenkinél okosabb, különösen, ha matematikáról van szó.
Elindultunk!!!
2013.01.25.
Elindultunk!!!
Köszöntünk minden látogatót a Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola honlapján. Sok-sok gondolkodás, és komoly előkészületek után végre saját honlapja van intézményünknek. Izgalommal telve várjuk, vajon munkánk elnyeri-e tanulóink, a szülők és persze minden böngésző tetszését.

Azzal a nem titkolt céllal vágtunk neki a honlapkészítésnek, hogy egy olyan közösségi teret nyitunk az érdeklődők számára, amely napi szinten ad tájékoztatást iskolánk életéről, lehetőséget nyújt a diákok, szülők, pedagógusok közötti kapcsolattartásra, angol nyelvű tartalmával megismerteti intézményünket a hasonló beállítottságú hazai és külföldi iskolákkal (reményeink szerint köztük jónéhány leendő testvérintézménnyel).
Bíztató eredmények a felkészítő tornaversenyen
A 2. korcsoportos diákolimpia felvezető versenyén vettek részt diákjaink január 24-én, csütörtökön, a Bercsényi középiskolában.
Kunszigeti Matematikai Rejtvényfejtő Verseny
A negyedik Kunszigeti Matematikai Rejtvényfejtő Verseny döntőjét 2013. január 23-án tartottuk meg iskolánkban. A versenyre 47 iskola 1231 nevező tanulója közül a döntőbe minden évfolyamról a két levelező forduló alapján legjobban teljesítő 20-20 tanuló (összesen 120 diák) került behívásra.
< 1 2 3 ... 25 26 27