Tisztelt Szülők! Igazgatói ügyelet a nyári szünidőben: július 11-én, július 18-án és augusztus 1-jén 9-11 óráig.

Országos döntő

2017.06.16.
Országos döntő
Anna és Bogi eredményesen szerepeltek az országos döntőben.

Anna és Bogi újabb sikerei

A magyar Bowling és Teke Szövetség Teke Szakági Szövetsége június 3-án Répcelakon rendezte meg a 2016-2017. évi utánpótlás Egyéni Bajnokságokban az U14 és U 18-as korcsoportos Országos Döntőjét. A verseny célja a teke sportág utánpótlásának mennyiségi és minőségi fejlesztése, a fiatalok tudásának figyelemmel kisérése, új tehetségek segítése. Iskolánkat Virág Anna és Simigla Boglárka képviselte a bajnokságban. A versenyzők a döntőig többször léptek pályára, hiszen a területi és megyei megmérettetésen is bizonyítaniuk kellett, hogy ott a helyük az országos döntőben. A sok edzés és szorgalmas munka meghozta gyümölcsét, így Anna a III. míg Boglárka az V. helyen végzett. Tanítványaim felkészítése, edzése mindig nagy öröm volt számomra, hiszen hétről hétre javult az eredményük, és látszott rajtuk, hogy a maximumra törekednek. Megtapasztalták, hogy az eredményeket csak szorgalommal, kitartással, a sport-iránti alázattal és sok esetben lemondással lehet elérni.

Köszönjük Dr. Virág Károlynak és Nagy Ferencnek, hogy a felkészülést korlátlanul biztosították, és segítették!

Farkas Liza
Intézményvezető