9184 Kunsziget Petőfi tér 12. • Tel.: +36 20 / 262 5122 • iskola@kunsziget.hu • OM: 201490
Tisztelt Szülők! Iskolánkban péntekenként 9:00-11:00 óráig, illetve ettől eltérő időben előzetes telefonon történő bejelentkezés alapján igazgatói ügyeleltet tartok! +36-20/2625122
Iskola télenRajzteremNyelvi labor
English version

Nyári napközis tábor 2021

2021.05.04.
KeresésVissza
Nyári napközis tábor 2021
TERVEZZÜK A VAKÁCIÓT!
Kedves Gyermekek! Mindannyian nagyon hiányoztok már nekünk! Hagyományainkhoz és ígéreteinkhez híven idén is sok érdekes programot terveztünk számotokra a nyárra remélve, hogy hamarosan vége lesz a vírus okozta veszélyhelyzetnek!
Programjaink csak tervezetek, hiszen nem láthatunk előre, többnyire inkább csak bizakodóak vagyunk!

Kedves Gyermekek! Tisztelt Szülők!
A táborba jelentkezés feltételei:
-          a tábor ideje alatt iskolánkkal tanulói jogviszonyban állsz
-          iskolánkban ballagtál az előző években és visszavágysz közénk
-          jelentkezési lapodat és a tábor teljes összköltségét május 28-ig befizeted az iskolába
Ha valamelyik tábor nem valósul meg, akkor a befizetett összeget 100%-ban visszatérítjük!! Amennyiben jelentkeztél a táborba és önhibádból mégsem veszel részt, az összeget nem áll módunkba visszafizetni! Határidőn túl jelentkezéseket nem fogadunk el!
A táborok részletes leírását későbbiekben olvashatjátok honlapunkon. Csak azokat a táborokat indítjuk el, amelyekre minimum 10-en, a határidőig leadjátok a jelentkezési lapot! Jelentkezési lapokat honlapunkról a dokumentumokból tölthetitek le, vagy személyesen az iskolából vihettek! Annyi jelentkezési lapot kell kitöltened, ahány táborba jelentkezel! Jelentkezési lapokat elektronikusan visszaküldhetitek az iskola címére vagy behozhatjátok az iskolába. A jelentkezési lapokat itt találhatod csatolt dokumentumban. A táborok ideje alatt iskolabusz szolgáltatás nincs, a táborba jutást egyénileg kell megoldani! Megértéseteket köszönöm! Kérdéseitekkel bátran keressetek bennünket!
Farkas Liza
intézményvezető
...................................................................................................................................................................................................................................................................................
 
SPORTTÁBOR NAGYOKNAK
IDEJE: 2021. 06. 28 – 07. 02.
TÁBORSZERVEZŐ: FARKAS LIZA
Töltsd velünk a nyári szünet egyik legvidámabb és élményekben gazdag hetét! A programokat közkívánatra az előző évek táborlakóinak ötleteiből állítottuk össze! Ismét várjuk azokat a gyerkőcöket, akik szeretik a természetet, a mozgást, a kerékpározást és a kihívásokat! Feszegessük tovább erőnléti határainkat, állítsunk fel újabb csúcsot a letekert km távunkban! Egy hét két keréken! Vár ránk a Szigetköz, Lipót, és a Bakony! Készítsd fel a bicajodat, a túracipődet, a csónakot mi biztosítjuk!
Ezt a tábort Te sem hagyhatod ki! Várunk minden 4.-8. évfolyamos diákot!
Költségtervezet: 16.000.-Ft, mely a belépőket és utazási költségeket tartalmazza!
max létszám 25 fő
A változtatás jogát fenntartjuk! Szeretettel hív és vár benneteket: Liza néni
…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
 
 
 
 
 
KÖZÉPISKOLAI FELKÉSZÍTŐ FELSŐSÖKNEK
IDEJE: 2021. 07. 05 – 07. 09.
TÁBORSZERVEZŐ: KOZICZNÉ KELE ILDIKÓ
Kedves Szülők! Kedves Gyerekek! A 2020/2021-es tanév nyarán is indul középiskolai felkészítő táborom. 6. és 7. osztályt végzett tanulókat várok. Elsősorban nyelvtani feladatokkal, kompetencia-fejlesztő gyakorlatokkal, a korábbi középiskolai felvételikhez hasonló nyelvi játékokkal, szólás-közmondásokkal foglalkozunk, de lehet saját igény szerint kérni ismétlést, gyakorlást a nyelvtani anyaghoz. Sok időt fordítunk fogalmazástanításra is. A délelőtti foglalkozásokat délután olvasással, szövegértéssel, filmelemzéssel egészítjük ki. Ezt általában tantermen kívüli környezetben tesszük: Duna-part, udvar, játszótér. A fagyizás, séta, pizzázás se marad ki, hogy megteremtsük a jó hangulatot. A tábor 10 jelentkező tanuló esetén indul.
Ára 4500 Ft, ami magában foglalja a délutáni fagyizást (2 alkalom), a pizzát (utolsó délután), és a fénymásolás költségeit. Az ebédigényt külön kell majd jelezni nálam, amit ez az ár nem tartalmaz. Ha érdekel, jelentkezz az iskola által megadott módon és időben! Én várlak szeretettel: Ildi néni
…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..….
ALSÓS ANGOL TÁBOR
IDEJE: 2021. 07. 05 – 07. 09.
TÁBORSZERVEZŐ: LUKÁCS BETTINA
Minden napra egy kis angol, egy kis játék, egy kis sport J
Ha szereted az angolt, és szeretsz játszani, kézműveskedni, sportolni, s szereted a lovakat, akkor itt a helyed a táborban! Ebéd az óvoda konyháján, kivéve pénteken, akkor pizza partit tartunk. Játékosan bővítheted ismereteidet, fejlesztheted kézügyességedet, bringázhatsz, de néha egy kis mesehallgatás, mesenézés is bele fog férni az időnkbe (természetesen angolul), mozgás és játék a szabadban, játszótéren, extrém parkban. Az időjárás függvényében heti több alkalommal lovaglás, lóápolás. Gyülekező 8-9 óra között. A programok 9-15 óráig tartanak. Felügyeletet 16 óráig biztosítjuk.
A programon való részvétel bizonyos nyilatkozatok (utaztatás, védőfelszerelések és intézkedések) kitöltéséhez kötött!
Tervezett költség: 18.000 Ft -  max létszám 20 fő
Gyertek el, töltsünk egy kellemes hetet együtt!
Bettina néni
…………………………………………………………………………………………………………………
ALSÓS SPORTTÁBOR
IDEJE: 2021. 07. 12 – 07. 16.
Táborvezető: Boros Kőműves Erika
Kedves Táborozók!
Idén is várnak Titeket az idei nyár legnagyobb kalandjai az alsós sporttáborban!
Szeretettel várunk Téged egy felejthetetlen táborba, melyben a sporté lesz a főszerep!
Túrázunk, kerékpározunk, játszunk egy jót a kunszigeti tornacsarnokban, felfedezzük a környék látnivalóit és meghódítjuk a közelben lévő kalandparkok legmerészebb pályáit is!
A tábor tervezett költsége 10.000 forint, mely tartalmazza az utazás költségeit és a programokat.
max létszám 25 fő                                A változás jogát fenntartjuk!
 
……………………………………………………………………………………………………………………………..
„Vándor” tábor alsósoknak
IDEJE: 2021. 07. 19 – 07. 23.
Táborszervező: Horváth Fanni
 
Kedves Táborozók!
Várunk Benneteket egy izgalmas, kalandokkal teli hétre, ahol bebarangoljuk a közeli erdőket, tanösvényeket, felmászunk a madárlesre, valamint piknikezünk a folyók és tavak partjain. Ha az időjárás engedi, megmártózunk a kijelölt szabadstrandon is.
A táborba minden 1-4. évfolyamos kisdiákot szeretettel látunk!
A tervezett költség: 12.000 forint, amely tartalmazza az utazást, programokat, és két napra a meleg élelmet.
max létszám 25 fő
A változás jogát fenntartjuk!
……………………………………………………………………………………………………………………………
„ Kalandozó” tábor alsósoknak
IDEJE: 2021. 07. 26 – 07. 30.
Táborszervező: Gyurkovits Péterné - Varga Péterné
 
Kedves leendő táborozók!
Ha a körülmények engedik szeretettel várunk Benneteket egy Tőlünk megszokott izgalmas hétre!
Programjaink nagy vonalakban:
- Bicikli túra Győrbe. Megismerkedünk a Káptalan domb rejtelmeivel.
-Egy nap a mackóké. Mesélünk, játszunk és el is készítjük maci barátainkat.
-Kézműveskedés, különleges technikák kipróbálása, festés, tűzzománc.
-Elbiciklizünk egy közeli kirándulóhelyre.
A tábor költsége 14.000Ft, ami tartalmazza az ebédet, a belépőket, az alapanyagot és a garantált jókedvet erre a hétre.
A tábor maximális létszáma 25 fő, ami a befizetések sorrendjében alakul ki.
Sok szertettel várunk Benneteket! Ne maradj otthon, gyere velünk játszani!