9184 Kunsziget Petőfi tér 12. • Tel.: +36 20 / 262 5122 • iskola@kunsziget.hu • OM: 201490
Tisztelt Szülők! Iskolánkban péntekenként 9:00-11:00 óráig, illetve ettől eltérő időben előzetes telefonon történő bejelentkezés alapján igazgatói ügyeleltet tartok! +36-20/2625122
Iskola télenRajzteremNyelvi labor
English version

Napközis tábor_2020

2020.04.22.
Küldés e-mailbenKeresésVissza
Napközis tábor_2020

TERVEZZÜK A VAKÁCIÓT!

Kedves Gyermekek! Mindannyian nagyon hiányoztok már nekünk! Hagyományainkhoz és ígéreteinkhez híven idén is sok érdekes programot terveztünk számotokra a nyárra remélve, hogy hamarosan vége lesz a vírus okozta veszélyhelyzetnek!

Programjaink csak tervezetek, hiszen nem láthatunk előre, többnyire inkább csak bizakodóak vagyunk!Kedves Gyermekek! Tisztelt Szülők!

A táborba jelentkezés feltételei:

-          a tábor ideje alatt iskolánkkal tanulói jogviszonyban állsz

-          iskolánkban ballagtál az előző években és visszavágysz közénk

-          jelentkezési lapodat és a tábor teljes összköltségét június 12-én befizeted az iskolába

Ha valamelyik tábor nem valósul meg, akkor a befizetett összeget 100%-ban visszatérítjük!! Amennyiben jelentkeztél a táborba és önhibádból mégsem veszel részt, az összeget nem áll módunkba visszafizetni! Határidőn túl jelentkezéseket nem fogadunk el!

A táborok részletes leírását későbbiekben olvashatjátok honlapunkon. Csak azokat a táborokat indítjuk el, amelyekre minimum 10-en, a határidőig leadjátok a jelentkezési lapot! Jelentkezési lapokat honlapunkról a dokumentumokból tölthetitek le, vagy péntekenként 9-11 óra között személyesen az iskolából vihettek illetve a kunszigeti Bözsi boltban kérhettek! Annyi jelentkezési lapot kell kitöltened, ahány táborba jelentkezel!Jelentkezési lapokat elektronikusan visszaküldhetitek az iskola címére vagy péntekenként délelőtt behozhatjátok az iskolába, valamint az összeget is befizethetitek Eszti néninek! A táborok ideje alatt iskolabusz szolgáltatás nincs, a táborba jutást egyénileg kell megoldani! Megértéseteket köszönöm! Kérdéseitekkel bátran keressetek bennünket!

Farkas Liza
intézményvezető

……………………………………………………………………………………………

SPORTTÁBOR NAGYOKNAK

IDEJE: 2020. JÚNIUS 29- JÚLIUS 03-IG

TÁBORSZERVEZŐ: FARKAS LIZA

Töltsd velünk a nyári szünet egyik legvidámabb és élményekben gazdag hetét! A programokat közkívánatra az előző évek táborlakóinak ötleteiből állítottuk össze! Ismét várjuk azokat a gyerkőcöket, akik szeretik a természetet, a mozgást, a kerékpározást és a kihívásokat! Feszegessük tovább erőnléti határainkat, állítsunk fel újabb csúcsot a letekert km távunkban! Egy hét két keréken! Irány a Szigetköz! Várnak ránk Lipót és Győr élményfürdői, és az ikrényi strand. Csónakokba ülve, együtt evezve fedezzük fel a Szigetköz természeti értékeit, ismerkedjünk az evezés és a sárkányhajózás technikáival! Túrázzunk a Bakonyban, tegyünk bátorságpróbákat!

Ezt a tábort Te sem hagyhatod ki! Várunk minden 4.-8. évfolyamos diákot!

Költségtervezet: 16.000.-Ft, mely a belépőket és utazási költségeket tartalmazza!

A változtatás jogát fenntartjuk!

……………………………………………………………………………………………….

 

Ne maradj otthon” tábor 1-4 osztályosok részére

2020. július 06 – július 10.

Táborszervező: Gyurkovits Péterné-

Kedves leendő táborozók!

Ha a körülmények engedik szeretettel várunk Benneteket egy Tőlünk megszokott izgalmas hétre!

 Programjaink nagy vonalakban:

- Bicikli túra Dunaszegre

-Exatlon a Duna parton

-Kézműveskedés , különleges technikák kipróbálása

 -Reményeink szerint kirándulunk Pápára

 

A tábor költsége 13.000Ft, ami tartalmazza az ebédet, a belépőket, az alapanyagot és a garantált jókedvet erre a hétre.

 A tábor maximális létszáma 25 fő, ami a befizetések sorrendjében alakul ki.

 

Sok szertettel várunk Benneteket! Ne maradj otthon, gyere velünk játszani!

……………………………………………………………………………………………….

„A román kor emlékei és Lébény temploma”

művészettörténeti tábor felsősöknek

2020. július 6-tól 10-ig.

Táborszervező: Priskinné Tuller Marianna

Kedves Szülők! Kedves Gyermekek! Szeretettel várom a felsős tanulókat

Hétfőn a román építészetről vetített előadást láthatnak a táborozók. Válogatást az európai román kori katedrálisokról. Majd két gipszlapot öntünk. (Kérek ehhez két cipős dobozfedelet hozni!)

Kedden a Lébénybe, a román kori templomhoz kerékpározunk, s ott vázlatokat készítünk a templom külső homlokzatáról, ill. a belső tér, a boltozatok, az oszlopfők részleteiről. A helyi vendéglátóhelyen étkezünk.

Szerdán a román kor épületszobrászata jegyében, az első napon készült gipszlapokra oszlopfőket és fülkeszobrokat karcolunk, mélyítünk, faragunk.

Csütörtökön a román szárnyasoltárt, vagy kapubélletet tervezünk, festünk.

Péntek a Mosoni-Duna kunszigeti szakaszához kerékpározunk, s ott piknikezünk, magunkkal hozott játékokkal játszunk.

Kedden Lébényben ebédelünk. Ezen étkezésen túl, kérem szépen ételt csomagolni a gyermekek számára!

A tábor költségei, tanulónként, hozzávetőlegesen 6.500 Ft-ba kerülnek.

 

…………………………………………………………………………………………………


 

 

„Vízi kalandok” tábor alsósoknak

2020. július 13 – július 17.

Táborszervezők: Horváth Fanni, Takács-Kurucz Dalma

Kedves Táborozók!

Várunk Téged július 2. hetében egy felejthetetlen táborba, ahol a vízé lesz a főszerep. Hajókázunk, kézműveskedünk, sokat fürdünk és túrázunk.

A táborba minden 1-4. évfolyamos kisdiákot szeretettel látunk!

A tervezett költség 15.000 forint, amely tartalmazza az utazást, a programokat és két napra meleg élelmet.

A változás jogát fenntartjuk!

……………………………………………………………………………………………….

Alsós sporttábor

2020. július 20 – július 24.

Táborszervező: Péntek Renáta-

Kedves Táborozók!

Idén is vár az idei legjobb nyár az alsós sporttáborban!

Kalandozz velünk 5 fergeteges napon keresztül Reni néni, Liza néni és Erika néni társaságában.

Tombolunk az Ugripark Játszóházban, bográcsozunk egy hatalmasat a kunszigeti focipályánál. Játszunk egy jót a kunszigeti tornacsarnokban, majd közösen pizzázunk a helyi vendéglőben. A hét vége felé felfedezzük a Rioter Games Élmény és Kalandpark akadály és csúszópályáit, majd végül csobbanunk egy nagyot a győri Rába Quelle Élményfürdőben.

A tábor várható költsége 10.000 forint, amely 3 napra tartalmazza az ebédet is.

A változtatás jogát fenntartjuk!

……………………………………………………………………………………………….


 

 

„Alsós Angol” tábor

2020. július 27 – július 31.

Táborszervező: Balazsi Brigitta, Somogyi Éva

Kedves Táborozók!

Kezdő szintű angol nyelvi tábor alsósoknak 1-4. évfolyamon. A hét folyamán színes programokat tervezünk. A gyerekek a már meglévő tudásukat használják, és fantáziájukat, képzeletüket is kibontakoztathatják a feladatok megoldásánál. Az itt készített produktumokat akár haza is vihetik. A tábor Kunszigeten (biciklitúra) kívüli programokat is magába foglal: Győr ugripark, Győr állatkert +egy meglepetés utazás. Fontos, hogy felkeltsük és megtartsuk az angol nyelv iránti érdeklődést, felelevenítsük a tudást nyáron is, bővítsük a szókincset!

Költségtervezet: 16 000 Ft/fő (a napi étkeztetés részben biztosított)

A változtatás jogát fenntartjuk!

 

……………………………………………………………………………………………….

„Magyar felvételi felkészítő – és élménytábort” Hatodikosoknak és Hetedikeseknek

Hetedikeseknek július 20-24. hatodikosoknak július 27-31.)

Táborszervező: Koziczné Kele Ildikó

A hagyományoktól eltérően ez alkalommal nem csak a felvételire való felkészülés, a magyar nyelvi anyagok gyakorlása, kompetenciafejlesztés és fogalmazástanítás lesz a program, hanem mindezt kibővítem az olvasás gyakorlása, élményszerű megközelítése és haszna témakörrel–mint a magyar szókincsfejlesztés, információgyűjtés, szövegértés és általános intelligencia – elengedhetetlen alapjával. Az öt nap alatt lehetőség nyílik a hiányok pótlására, a megszerzett tudás alkalmazásának gyakorlására éppúgy, mint élménygyűjtésre is, hisz az olvasással , beszélgetéssel eltöltendő időt a természetben tervezem: a Duna-parton, réten, ligetben, iskolaudvaron. Természetesen filmnézésre, fagyizásra, ebédelésre, pizzázásra, napozásra is lesz lehetőség, hogy igazi élményt nyújtson ez a hét. A tábor –nagyrészt - az iskola épületében lesz minden nap 8-16 óráig. Közben megyünk ide-oda, de kizárólag a falun belül. A differenciált foglalkoztatáshoz fénymásolási költség terheli a résztvevőket, ezen kívül az ebéd ára, valamint 2x fagyizásra, utolsó nap pizzázásra szánt összeg. Az ebédet mindenkinek magának kell rendezni a konyhával.

A többire fejenként 4.000 Ft-ot szednék be.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………