9184 Kunsziget Petőfi tér 12. • Tel.: +36 20 / 262 5122 • iskola@kunsziget.hu • OM: 201490
Tisztelt Szülők! Iskolánkban péntekenként 9:00-11:00 óráig, illetve ettől eltérő időben előzetes telefonon történő bejelentkezés alapján igazgatói ügyeleltet tartok! +36-20/2625122
Iskola télenRajzteremNyelvi labor
English version

Vár az iskola

2019.02.01.
KeresésVissza
Vár az iskola
Várjuk a leendő elsősöket és Szüleiket iskolánkba! Tekintsék meg bemutatkozó programunkat, ismerkedjenek meg velünk!

KEDVES NAGYCSOPORTOS ÓVODÁSOK! TISZTELT SZÜLŐK!

SOK SZERETETTEL HÍVUNK ÉS VÁRUNK BENNETEKET
A 2019. FEBRUÁR 9-ÉN 9 ÓRAKOR
KEZDŐDŐ ISKOLAHÍVOGATÓ PROGRAMUNKRA!

A program során aktívan részt vehettek a nyílt tanítási órán, ahol megismerkedhettek leendő tanító nénitekkel, Fanni nénivel. Ezt követően játékos, vidám angol órába nyerhettek betekintést, és munkálkodhattok együtt elsős tanulóinkkal és Bettina nénivel.
A bemutató órák után lehetőségetek lesz bebarangolni az iskolát a pincétől a padlásig. Közben kézműveskedhettek Manna nénivel, és játékos, vidám, mozgásos versenyen vehettek részt a „tükrös teremben”Erika nénivel. Kérjük, hozzatok magatokkal tornacipőt!
Amíg Ti játszotok és megismerkedtek az iskolával, addig Szüleiteknek az Igazgató néni mutatja be az oktató-nevelő munka eredményeit, az irányított továbbtanulás lehetőségeit, az iskolai és iskolán kívüli programokat, a művészeti képzés lehetőségeit, sikereit, valamint az egész napos oktatást.
 
Várunk benneteket! Gyertek el! Legyen a Te iskolád is a Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola!

Elérhetőségünk:
Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola!
9184 Kunsziget, Petőfi tér 12.
iskola@kunsziget.hu; kunszigetiskola.hu; +36-20/262 5122