színjátszósok a Vaskakasban

Küldés e-mailbenNyomtatásKeresésVissza
színjátszósok a Vaskakasban
SZÍNJÁTSZÓSOK A VASKAKASBAN

Április 14-én, az iskolai művészeti tanszak két színjátszó csoportja is sikeresen szerepelt a Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó megyei fordulóján. Az esemény megrendezésére Győrben, a Vaskakas Bábszínházban került sor. A Kunszigeti Dobókockák ezüst minősítést és különdíjat kaptak Csókák című előadásukért. Arany minősítéssel jutalmazták a legkisebb csoportunkat, a Kunszigeti Buborékokat, akik A halhatatlanságra vágyó királyfi népmesét dolgozták fel. Az csoportok tovább csiszolgatják a darabokat, melyek vizsgaelőadásként a Kultúrházban is láthatóak lesznek majd május végén.

Szeretettel gratulálunk növendékeinknek és felkészítőjüknek: Szabó Gergelynek