9184 Kunsziget Petőfi tér 12. • Tel.: +36 20 / 262 5122 • iskola@kunsziget.hu • OM: 201490
Tisztelt Szülők! Iskolánkban péntekenként 9:00-11:00 óráig, illetve ettől eltérő időben előzetes telefonon történő bejelentkezés alapján igazgatói ügyeleltet tartok! +36-20/2625122
Iskola télenRajzteremNyelvi labor
English version

színjátszósok a Vaskakasban

2022.05.11.
Küldés e-mailbenNyomtatásKeresésVissza
színjátszósok a Vaskakasban
SZÍNJÁTSZÓSOK A VASKAKASBAN

Április 14-én, az iskolai művészeti tanszak két színjátszó csoportja is sikeresen szerepelt a Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó megyei fordulóján. Az esemény megrendezésére Győrben, a Vaskakas Bábszínházban került sor. A Kunszigeti Dobókockák ezüst minősítést és különdíjat kaptak Csókák című előadásukért. Arany minősítéssel jutalmazták a legkisebb csoportunkat, a Kunszigeti Buborékokat, akik A halhatatlanságra vágyó királyfi népmesét dolgozták fel. Az csoportok tovább csiszolgatják a darabokat, melyek vizsgaelőadásként a Kultúrházban is láthatóak lesznek majd május végén.

Szeretettel gratulálunk növendékeinknek és felkészítőjüknek: Szabó Gergelynek