Pilinszky-napok

2018.12.11.
Pilinszky-napok
Sikeresen szerepeltek diákok és tanárok

A mesemondó Kungl testvérek

Novemberben számos tanulmányi versenyen szerepeltek tanulóink. Többen jelen voltak a győrladaméri anyanyelvi 4 tanuló és a „Logikus matematikus” megmérettetésen, Kisbajcson 6 tanuló. A sikereink mégis Nyúlon születtek. A nyúli Pilinszky János Általános Iskola az idei tanévben 20. alkalommal rendezte meg a hagyományos Pilinszky-napokat. Iskolánkat 16 tanuló képviselte a különféle versenyszámokban. Kungl Mihály (1. osztály) mesemondásban különdíjas (felkészítő:Gyurkovits Péterné), míg testvére Kungl Anna (3. osztály) az I. helyen végzett (felkészítő: Varga Péterné). A rajz kategóriában Nagy Dorka II.,Tamás Anna I.,Rózsa Szabina II., Antal Dóra III. helyet szerezték meg (felkészítő: Priskinné Tuller Marianna).

Büszkék vagyunk tanulóink eredményeire, sikereire! Köszönjük tanáraik felkészítő munkáját!

Farkas Liza