Online angol versenyek

2022.03.31.
Online angol versenyek
Számos angol versenyen sikeresen szerepelnek tanulóink

Idegen nyelvi versenyek

Diákjaink idén is számos versenyen vesznek részt. Legyen szó sportról, matematikáról vagy az
idegen nyelvről, tanulóink szép eredményeikkel öregbítik iskolánk hírnevét.

Az angol versenyeket idén a járványhelyzet miatt online rendezték meg, melyen iskolánk tanulói is részt vesznek.

A X. Országos Angol Nyelvi Civilizációs Versenyen a 8. évfolyamról indítottunk 4 fős csapatot, akik a Carlisle-kastélyról készítettek interaktív előadást. (Bekő Alíz, Rigla Zoltán, Virág Károly, Rebenek Máté, Felékészítő: Suhaj Miklós)

A Bán Zsigmond Online angol levelezőversenyen hetedikes és nyolcadikos tanulóink vesznek részt. A harmadik forduló után is az élmezőnyben helyezkednek el, izgatottan várjuk a verseny végeredményét.

Résztvevő diákjaink:
Kovács Boglárka, Rózsa Szabina, Bekő Alíz, Rigla Zoltán, Virág Károly, Rebenek Máté

Felkészítő tanáraink:
Kuller Tímea, Somogyi Éva, Suhaj Miklós