Márciusi program

2018.03.05.
Márciusi program
"Március melege patakokat ébreszt,
erdők vad homályát szoktatja a fényhez.
Szelíd ibolyákkal jelöli az ösvényt,
melyen víg tavaszunk elindulhat tüstént."

Márciusi programok

Március 2. 14:16 óra „Juss tovább a szeméthegyen!” Környezetvédelmi csapatvetélkedő.(A versenyen résztvevők a szaktanártól külön tájékoztatást kapnak!)
Március 3. „Csalogat az iskola” Bemutatkozik az iskola a leendő elsősöknek és szüleiknek.
Március 9. "Szemét szabaduló szoba" a kunszigeti kultúrházban 18:30-21:00 órakor.
Március 7. Díjátadó ünnepség a Győri Tánc- és Képzőművészeti Általános Iskolában. (Díjazott növendékeink a szaktanártól kapnak bővebb tájékoztatást).
Március 10. Áthelyezett munkanap! Angol mondókaverseny házi forduló. Angol projekt nap. Iskolai fotózás. Kérjük, legkésőbb szerdáig (márc.07.) írják be a szülők az üzenő füzetbe, ha gyermekük részére egyéni fotót is szeretne készíttetni! Étkezés és az iskolabuszok menetrendje változatlan időben történik!
Március 12. Szövegértési verseny Győr-Ménfőcsanakon.(A versenyen résztvevők a szaktanártól külön tájékoztatást kapnak!)
Március 13. Angol mondókaverseny 13:20 a kunszigeti kultúrházban (Iskolák közötti. A versenyen résztvevők a szaktanártól külön tájékoztatást kapnak!).
Március 14. Nemzeti ünnep. Az ünnepi megemlékezés 16 órakor kezdődik a kunszigeti kultúrházba. A tanulók pedagógusok kíséretében mennek át az iskolából az ünnepélyre. A műsort követően kb.:17 órakor az iskolabuszok az iskola elől a szokott helyről indulnak. Megjelenés a házirendünknek megfelelően ünnepi ruhában!
Március 19-21. Belső mérés angolból.
Március 20. Nemzetközi Kenguru Matematika verseny házi forduló
Március 23. 14:00 Győrzámolyi versmondó verseny. (A versenyen résztvevők a szaktanártól külön tájékoztatást kapnak!)
Március 28. Tilai Lajos Emléktorna 8 órai kezdettel a kunszigeti sportcsarnokban. Ezen a napon nem lesz már tanítás, csak a tornán résztvevő tanulók és tanáraik jönnek iskolába!!
Március 29 – április 3-ig Tavaszi szünet. Szünet előtti utolsó tanítási nap március 27. (kedd). Szünet utáni első tanítási nap április 4. (szerda).