9184 Kunsziget Petőfi tér 12. • Tel.: +36 20 / 262 5122 • iskola@kunsziget.hu • OM: 201490
Tisztelt Szülők! Iskolánkban péntekenként 9:00-11:00 óráig, illetve ettől eltérő időben előzetes telefonon történő bejelentkezés alapján igazgatói ügyeleltet tartok! +36-20/2625122
Iskola télenRajzteremNyelvi labor
English version

Decemberi_programok_1

2019.11.28.
KeresésVissza
Decemberi_programok_1
Nézze meg az ember!
Eljött a december,
hűvös, hideg szélbe
burkolt szeretettel.


Ám, ha ez is tetszik,
szívünk felmelegszik,
a hideg helyére,
a jóság telepszik.

(Aranyosi Ervin)DECEMBERI TERVEZETT PROGRAMOK


- November 30. (szombat) 16:00 órakor Adventi gyertyagyújtás és vásár az iskola előtti téren. Iskolánk hagyományos programja, a tanulók megjelenése kötelező! Gyülekező az iskola előtti téren 15:45-kor.

- December 03. 12:30 órakor „Logikus Matematikus” verseny Kisbajcson. (A versenyzők külön értesítést kapnak!)

- December 07. (szombat) Tanítás nélküli munkanap. Az iskolai program 12 óráig tart. Ezen a napon nem lesz étkezés, ezért mindenkinek otthonról kell hozni, enni és inni valót! A buszok a megszokott időben jönnek reggel. 12 órakor az „1. kör”, azt követően a „2. kör” indul haza. 12 óra után azok számára biztosítunk ügyeletet, akik december 2-ig az üzenő füzetben kérik! Az ügyeletből a bejáró tanulók hazaszállítását a szülőknek kell megoldani! 
- December 09. II. kcs foci Öttevényen. (A versenyzők külön értesítést kapnak!)

- December 14. (szombat) Tanítás nélküli munkanap. Az iskolai program 12 óráig tart. Ezen a napon nem lesz étkezés, ezért mindenkinek otthonról kell hozni, enni és inni valót! A buszok a megszokott időben jönnek reggel. 12 órakor az „1. kör”, azt követően a „2. kör” indul haza. 12 óra után azok számára biztosítunk ügyeletet, akik december 2-ig az üzenő füzetben kérik! Az ügyeletből a bejáró tanulók hazaszállítását a szülőknek kell megoldani! 
- December 20. 14 óra Iskolánk karácsonyi ünnepélye a templomban. Ünnepélyt követően indulnak haza a buszok. Azok a tanulók, akik erre a napra hazafelére kérnek buszt, december 2-ig az üzenő füzetben kérhetik!

- 2019. december 23-tól 2020. január 3-ig téli szünet.

- Január 06. (hétfő) Első tanítási nap (páros hét).