Czikráki Lajos verseny

Czikráki Lajos verseny
"Korstílusok gyermekszemmel"

Sikeres alkotásokkal pályáztunk

Mint minden évben, az idén is lelkesen készültek képzőművészti tanszakos diákjaink a Cziráki Lajos megyei komplex képzőművészeti versenyre. A zsűri külön értékelte azokat a pályamunkákat, amelyek művészeti iskolából érkeztek. Az 5. és 6. évfolyamos pályázóknak „Korstílusok gyerekszemmel” az őskortól a reneszánszig témában kellett megvalósítani elképzeléseiket.

A szakmai zsűri döntése alapján MERVÓ LILLA 5. osztályos tanuló alkotása III. helyezést ért el, míg KOVÁCS VIKTÓRIA ANNABELL Dicsérő oklevelet kapott.

Nagyon örülünk az elért sikereknek, büszkék vagyunk tanulóinkra! Köszönjük Csizmadia István festőművész-képzőművészeti tanszakvezetőjének felkészítő munkáját.