9184 Kunsziget Petőfi tér 12. • Tel.: +36 20 / 262 5122 • iskola@kunsziget.hu • OM: 201490
Tisztelt Szülők! Iskolánkban péntekenként 9:00-11:00 óráig, illetve ettől eltérő időben előzetes telefonon történő bejelentkezés alapján igazgatói ügyeleltet tartok! +36-20/2625122
Iskola télenRajzteremNyelvi labor
English version

Alkotásaink Győr utcáin

2021.06.09.
KeresésVissza
Alkotásaink Győr utcáin
Iskolánk „művészeinek” alkotásai a Király-Kult-Utcában

A Király-Kult-Utcában bemutatkoztak a Kisalföldi Népművészek, az Art World Hungary Egyesület (képzőművészek) és más művészeti Egyesületek. Óriási érdeklődés kísérte június 5-én szombaton az Utazások terén meghirdetett „Imádom az utazást” rajzpályázatot. Több mint 80 gyermek hozta el a rajzát. A legjobbak kiválasztásával Malasits Zsolt, Csizmadia István festőművészek lettek megbízva. A díjakat Csobayné Pintér Éva – a Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamara Turisztikai Szakmai Osztályának elnöke – adta át a gyerekeknek. Iskolánk három tanulója nevezett: Tamás Emese, Szalai Kata, Kasznár Villő. Kasznár Villő a korcsoportjában 1.helyezést ért el, a többiek emléklapot kaptak. Gratulálunk a gyerekeknek!

Csizmadia István
tanszakvezető/ festőművész