Adventi gyertyagyújtás_1

2019.11.28.
Adventi gyertyagyújtás_1

Advent első gyertyalángja legyen ma a béke,
apró gyermekszívek szépreményű éke.
Ráncos, fázós kézfejeknek forró meleg kályha,
szomorú arcocskáknak pihe-puha párna.

(Kun Magdolna)

A Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola munkatársai és tanulói
tisztelettel meghívják Önöket
2019. november 30-án, szombaton 16 órára
a Petőfi és a Kossuth térre,
az ünnepélyes adventi gyertyagyújtásra és adventi vásárra.

Ünnepi gondolatokat mond:
- Winkler Zsolt atya, Kunsziget plébánosa,
- Lendvai Ivánné, Kunsziget polgármestere és
- Farkas Liza, a Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és AMI intézményvezetője.

Az ünnepélyen megjelenteket iskolánk első osztályos tanulói és a kunszigeti fiatalok köszöntik.

Ezt követően szeretettel várunk minden kedves ünneplőt a piactérre a gyermekek által készített ajándékok árusítására. Az iskola szülői munkaközösségének tagjai forró italokkal kínálják a látogatókat. Az Önök támogatását az iskola javára fordítják.

Köszönjük, hogy velünk együtt ünnepelnek!

( Tanulóinak gyülekező 15:45 órakor a Petőfi téren.)