advent_2021

2021.11.17.
advent_2021

Advent első gyertyalángja legyen ma a béke,
apró gyermekszívek szépreményű éke.
Ráncos, fázós kézfejeknek forró meleg kályha,
szomorú arcocskáknak pihe-puha párna.
(Kun Magdolna)

A Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola munkatársai és tanulói
tisztelettel meghívják Önöket

2021. november 27-én, szombaton 16:30-kor
a Petőfi és a Kossuth térre,
az ünnepélyes adventi gyertyagyújtásra és adventi vásárra.

Ünnepi gondolatokat mond:
- Winkler Zsolt atya, Kunsziget plébánosa,
- Lendvai Ivánné, Kunsziget polgármestere és
- Farkas Liza, a Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és AMI intézményvezetője.
Az ünnepélyen megjelenteket iskolánk első osztályos tanulói köszöntik.
Ezt követően szeretettel várunk minden kedves résztvevőt a piactérre a gyermekek által készített ajándékok árusítására. Az iskola szülői munkaközösségének tagjai forró italokkal kínálják a látogatókat. Az Önök támogatását az iskola javára fordítják.

Köszönjük, hogy velünk együtt ünnepelnek!
(Tanulóinknak gyülekező 16:20-kor a Petőfi téren.)
A rendezvényen látogatói az aktuális érvényben lévő veszélyhelyzetre vonatkozó jogyszabályok betartásával vehetnek részt.