információk a decemberi programhoz

2018.12.11.
információk a decemberi programhoz
Információk a decemberi programokhoz

December 15-én áthelyezett munkanap lesz. A tanítás hétfői órarend szerint zajlik, az első 5 órát tartjuk meg. A tanulók tízórait hozzanak magukkal, mivel erre a napra nem kértünk ebédbefizetést. Az előzetes igényfelmérés alapján ügyeletet nem tartunk! Az iskolabuszok 12:30-kor indulnak a szokott helyről.
December 21-én órarend szerinti első 3 órát tartjuk meg. Ezt követően az osztályokban „karácsonyozás” lesz. Ebédelés a szokott módon és időben történik.
Iskolánk karácsonyi ünnepélye 14:30 órakor lesz a kunszigeti templomban, melyre szeretettel várjuk a kedves szülőket, nagyszülőket! Kérjük gyermeke az alkalomhoz illő ruházatban jöjjön reggel.
Kérjük, a szülőket a megfelelő rész aláhúzásával és aláírásával 2018. december 14-ig (péntekig) nyilatkozzanak, hogy 21-én az ünnepély után kérnek e iskolabuszt!
Kérek iskolabuszt az ünnepély után:______________________________________
szülő aláírása
Nem kérek iskolabuszt az ünnepély után:______________________________________
szülő aláírása