Ketten kaptak "Érdemes diák" címet

2018.07.17.
Ketten kaptak "Érdemes diák" címet
Mi volt, emlékben él,
S új vár, mint utad tova léped,
S éretten az évek fényeinél,
Sokat tehetsz még, annyi szépet.
/Fodor József/

„Érdemes diák” címet kapott Varga Petra és Virág Anna
Iskolánk szép hagyományai közé tartozik, hogy ballagáskor „Érdemes diák”-ot választ a nevelőtestület. Az értékes könyvjutalmat az a nyolcadik osztályos tanuló vagy tanulók vehetik át, akik, tanulmányaik során kiváló tanulmányi eredményükkel, példamutató magatartásukkal és szorgalmukkal példát mutatnak társainak, kiveszik részüket a közösségi munkából, jó eredménnyel szerepelnek tanulmányi, sport és egyéb versenyeken.
Az idén Kuller Tímea osztályfőnök javaslata alapján Varga Petra és Virág Anna vehették át az „Érdemes diák” kitüntetést!
Petra és Anna szorgalma, magatartása a tanuláshoz, illetve a sporthoz való hozzáállása nemcsak osztálytársaiknak, de iskolánk összes tanulója előtt is példaértékű és követhető kell legyen!

Sok szeretettel gratulálunk Petrának és Annának, és további tanulmányaikhoz sok sikert és kitartó szorgalmat kívánunk!
Farkas Liza