2018.05.31.
folyópartra: fát, nagyot,
vakációt -száz napot!

Júniusi programok

• június 3. U14 és U18 egyéni teke bajnokság országos utánpótlás döntő Budapest. (A versenyzők erről külön tájékoztatást kapnak!)
  • június 5. 14. óra I. kcs. Bozsik torna Abdán. . (A versenyzők erről külön tájékoztatást kapnak!)
  • június 5. 16:15 Szülői értekezlet a leendő első osztályosok szüleinek
  • június 8. 14:40 Kunsziget Község Önkéntes Tűzoltó Egyesületének ünnepélye. (A résztvevők erről külön tájékoztatást kapnak!)
  • június 8. 13:25-15:55 Ünnepélyes bizonyítványosztás és értékelés a Képzőművészeti tanszakon. Szeretettel hívjuk és várjuk a kedves szülőket, nagyszülőket iskolánkba!
  • június 8-11-ig Tartós tankönyveket/angol tankönyveket le kell adni az osztályfőnököknek lista alapján! Csak a kiradírozott, továbbiakban használható tankönyveket tudjuk vissza venni! A megrongált, összefirkált, elszakított könyveket a szülők kötelesek kifizetni!
  • június 8-11. Taneszközöket (rajz, technika, tesi), váltócipőket haza kell vinni!
  • június 11. Nevelőtestületi értekezlet. A tanulók 13 órakor (ebéd után) haza mennek. (szükség esetén ügyeletet azoknak a tanulóknak biztosítunk, akiknek a szüleik ezt az üzenő füzeten keresztül június 6-ig írásban kérik).
  • június 14. Tanulmányi kirándulás. Bővebb információt a programmal kapcsolatban az osztályfőnökök adnak!
  • június 15. Utolsó tanítási nap, osztályozó értekezlet A tanulók 13 órakor (ebéd után) haza mennek (szükség esetén ügyeletet azoknak a tanulóknak biztosítunk, akiknek a szüleik ezt az üzenő füzeten keresztül június 12-ig írásban kérik).
  • június 23.(szombat) 10 óra Ballagás, tanévzáró ünnepély a kunszigeti sportcsarnokban. Kérjük a kedves szülőket, hogy a díszítéséhez szükséges virágokat péntek 12:00 óráig legyenek kedvesek a gyermekektől beküldeni.