9184 Kunsziget Petőfi tér 12. • Tel.: +36 20 / 262 5122 • iskola@kunsziget.hu • OM: 201490
Tisztelt Szülők! Igazgatói fogadóóra kedden és csütörtökön 8:00-10:00 óráig, illetve ettől eltérő időben előzetes telefonon történő bejelentkezés alapján! +36-20/2625122
Iskola télenRajzteremNyelvi labor
English version

Júniusi programok

2018.05.31.
KeresésVissza
Júniusi programok
Homokvárhoz: kupacot,
Horgászoknak: kukacot,
Hegymászóknak: nagy hegyet,
hűs fagyihoz: friss tejet,
folyópartra: fát, nagyot,
vakációt -száz napot!


Júniusi programok

 • június 3. U14 és U18 egyéni teke bajnokság országos utánpótlás döntő Budapest. (A versenyzők erről külön tájékoztatást kapnak!)
 • június 5. 14. óra I. kcs. Bozsik torna Abdán. . (A versenyzők erről külön tájékoztatást kapnak!)
 • június 5. 16:15 Szülői értekezlet a leendő első osztályosok szüleinek
 • június 8. 14:40 Kunsziget Község Önkéntes Tűzoltó Egyesületének ünnepélye. (A résztvevők erről külön tájékoztatást kapnak!)
 • június 8. 13:25-15:55 Ünnepélyes bizonyítványosztás és értékelés a Képzőművészeti tanszakon. Szeretettel hívjuk és várjuk a kedves szülőket, nagyszülőket iskolánkba!
 • június 8-11-ig Tartós tankönyveket/angol tankönyveket le kell adni az osztályfőnököknek lista alapján! Csak a kiradírozott, továbbiakban használható tankönyveket tudjuk vissza venni! A megrongált, összefirkált, elszakított könyveket a szülők kötelesek kifizetni!
 • június 8-11. Taneszközöket (rajz, technika, tesi), váltócipőket haza kell vinni!
 • június 11. Nevelőtestületi értekezlet. A tanulók 13 órakor (ebéd után) haza mennek. (szükség esetén ügyeletet azoknak a tanulóknak biztosítunk, akiknek a szüleik ezt az üzenő füzeten keresztül június 6-ig írásban kérik).
 • június 14. Tanulmányi kirándulás. Bővebb információt a programmal kapcsolatban az osztályfőnökök adnak!
 • június 15. Utolsó tanítási nap, osztályozó értekezlet A tanulók 13 órakor (ebéd után) haza mennek (szükség esetén ügyeletet azoknak a tanulóknak biztosítunk, akiknek a szüleik ezt az üzenő füzeten keresztül június 12-ig írásban kérik).
 • június 23.(szombat) 10 óra Ballagás, tanévzáró ünnepély a kunszigeti sportcsarnokban. Kérjük a kedves szülőket, hogy a díszítéséhez szükséges virágokat péntek 12:00 óráig legyenek kedvesek a gyermekektől beküldeni.