Tisztelt Szülők! Igazgatói ügyelet a nyári szünidőben: július 11-én, július 18-án és augusztus 1-jén 9-11 óráig.

2017.06.02.
  • ”Aranylik a napsugár,
  • piroslik a rózsa már,
  • a pipacs is, mint a láng.
  • a nyár jött el mihozzánk.”

Júniusi programok
  • június 3. U14 és U18 egyéni teke bajnokság országos utánpótlás döntő Répcelakon. (A versenyzők erről külön tájékoztatást kapnak!)
  • Június 7. 15:10-15:55 Ünnepélyes bizonyítványosztás és értékelés a Képzőművészeti tanszakon. Szeretettel hívjuk és várjuk a kedves szülőket, nagyszülőket iskolánkban!
  • június 8-9. Tartós tankönyveket/angol tankönyveket le kell adni az osztályfőnököknek lista alapján!
  • június 8-9. Taneszközöket (rajz, technika,tesi), váltócipőket haza kell vinni!
  • június 12. 15:10-15:55 Ünnepélyes bizonyítványosztás és értékelés a Színjátszó tanszakon. Szeretettel hívjuk és várjuk a kedves szülőket, nagyszülőket az IKSZT-be!
  • június 14. Tanulmányi kirándulás. Bővebb információt a programmal kapcsolatban az osztályfőnökök adnak!
  • Június 15. Utolsó tanítási nap, az 5. óra után a tanulók haza mennek (szükség esetén ügyeletet azoknak a tanulóknak biztosítunk, akiknek a szüleik ezt az üzenő füzeten keresztül június 7-ig írásban kérik). Erre a napra étkezést nem biztosítunk!
  • június 24. 16 óra Ballagás, tanévzáró ünnepély. Kérjük a kedves szülőket, hogy az iskola díszítéséhez szükséges virágokat 11 óráig legyenek kedvesek a gyermekektől beküldeni. A díszítésben a kunszigeti 3.4.5.6. és 7-es tanulók vesznek részt!