Pályaválasztási tájékoztató

Pályaválasztási tájékoztató
Pályaválasztás?
Szakmaválasztás?
Mi legyek, ha nagy leszek?
Mit tanuljak? Hol tanuljak?
Segítünk a döntésben!

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

A középiskolai felvételi eljárásról és a szakképzésben bekövetkező változásokról szóló
RENDKÍVÜLI SZÜLŐI FÓRUMOT tartunk 2019. november 8-án (pénteken) 16:15 órakor a kunszigeti kultúrházban.
Az előadás célja, hogy a pályaválasztás előtt álló diákokat és az Őket segítő szülőket támogassuk abban, hogy a tanulók sikeresen ki tudják választani a számukra legmegfelelőbb szakmát. Segítséget nyújtunk abban, hogy: Mely szakmában lehetnek sikeresek? Milyen szempontok alapján válasszanak iskolát? A jól megválasztott szakmával megteremthető az élethosszig tartó elhelyezkedés, munkavállalás lehetősége.

Előadó: Csörgits Krisztián a Győri Szakképzési Centrum szakmai főigazgató-helyettese

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Farkas Liza