Érdemes diák_2023

2023.07.05.
Érdemes diák_2023
" A tudásra fordított befektetés fizeti a legmagasabb kamatot!"
(Benjamin Franklin)

Bélavári Anna kapta a 2022-2023-as tanévben az „Érdemes diák” címet

Folytattuk iskolánk szép hagyományát és az idei évben is ballagáskor „Érdemes diák”-ot köszönthettünk.

Az értékes könyvjutalmat az a nyolcadik osztályos tanuló vehette át, aki, tanulmányai során jó tanulmányi eredményével, példamutató magatartásával és szorgalmával példát mutatott társainak, aktívan részt vállalt a közösségi munkából, jó eredménnyel szerepelt tanulmányi és egyéb versenyeken.
Az idén Dobrádi Éva osztályfőnök javaslatára a tantestület egybehangzó döntése alapján Bélavári Anna vehette át az „Érdemes diák” kitüntetést!

Anna szorgalma, magatartása és a tanuláshoz való hozzáállása nemcsak osztálytársainak, de alsóbb évfolyamos társai előtt is példaértékű és követendő példa volt az elmúlt években!

Szívből gratulálunk Annának, aki ősztől a Győri SZC Krúdy Gyula Turisztikai és Vendéglátó Technikumban folytatja tanulmányait.
Sok sikert és kitartó szorgalmat kívánunk volt tanítványunknak!