9184 Kunsziget Petőfi tér 12. • Tel.: +36 20 / 262 5122 • iskola@kunsziget.hu • OM: 201490
Tisztelt Szülők! Iskolánkban péntekenként 9:00-11:00 óráig, illetve ettől eltérő időben előzetes telefonon történő bejelentkezés alapján igazgatói ügyeleltet tartok! +36-20/2625122
Iskola télenRajzteremNyelvi labor
English version

A megye legjobbjai között

2019.03.11.
KeresésVissza
A megye legjobbjai között
Tóth Dániel a megye legjobb matekosai között
Újabb szép eredmény matematikából.

Az idei tanévben immár 30. alkalommal megrendezte meg a Matematikában Tehetséges Gyermekekért (MATEGYE) Alapítvány az ország talán legrangosabb versenyét matematikából, a Zrínyi Ilona matematikaversenyt. A verseny elsődleges célja a matematika népszerűsítése és, hogy az iskolák 2-12. osztályos tanulói összemérhessék matematikai tudásukat.
A megyénkből közel 2000 különböző korú diák jelentkezett a versenyre, iskolánkat is több tanuló képviselte a megmérettetésen. Az ünnepélyes eredményhirdetésre már csak a legjobban szereplő diákok kaptak meghívót. Köztük volt iskolánk 8. osztályos tanulója Tóth Dániel is, aki megyei 10. helyezést ért el, ami különösen szép eredmény egy ilyen rangos és nehéz versenyen.
Felkészítő-tanárként engem is nagy büszkeséggel tölt el Dani sikere! Kollégáim és diáktársai nevében ezúton is szívből gratulálok neki!

Dobrádi Éva
szaktanár