Gerezsdi Tamás az érdemes diák!

2013.06.24.
Küldés e-mailbenNyomtatásKeresésVissza
Gerezsdi Tamás az érdemes diák!
Iskolánk szép hagyományai közé tartozik, hogy minden ballagáskor kiosztjuk az érdemes diák díját annak a nyolcadik osztályos tanulónak, aki magatartásával, szorgalmával és tanulmányi eredményével kiemelkedik társai közül. Idén nem volt könnyű a választás, hiszen a ballagó nyolcadikosok közül sokan méltóak arra, hogy megkapják e nemes díjat.

A tantestület végül hosszas gondolkodás után Gerezsdi Tamás mellett tette le a voksát, aki jó tanulmányi eredménye mellett különösen megnyerő személyiségével, udvariasságával, versenyeredményeivel és szorgalmával emelkedett ki társai közül. A döntést az is megnehezítette, hogy Tamás ikertestvére, Zsolt is hasonló erényekkel bír, kis különbséggel, jobb tanulmányi eredményével lett Tamás a befutó.

Gratulálunk iskolánk érdemes diákjának, sok sikert kívánunk számára középiskolai tanulmányai során is.