2018.08.20.
FELHÍVÁS-FELKÉRÉS
Önkéntes, jó szándékú, tenni akaró embereket várunk!

FELHÍVÁS-FELKÉRÉS

Kedves Szülők! Kunszigetért, az iskolás gyermekekért tenni akaró kedves Ifjú és
kevésbé Ifjú Kunszigetiek!

Segítséget szeretnék kérni Önöktől!

Önkéntes, jó szándékú, tenni akaró embereket várunk a közel 25 tanterem folyosók, mosdók takarítására. Anyukát, apukát, nagyszülőt, az iskola volt diákjait, civil szervezetek tagjait, egy szóval bárkit és mindenkit várunk!

2018. 08. 25-én (szombaton) reggel 7:30 órára

az iskolába tisztító eszközökkel „felfegyverkezve”!
Kérünk olyan segítőket is (fiúkat, férfiakat) akik nem a takarításban, hanem cipekedésben, rendezkedésben vennének részt!
Kunsziget Község Önkormányzata nagy erőfeszítéseket tett, hatalmas összegeket fektetett abba, hogy falunk és a környező településekről a mi iskolánkat választó általános iskolás diákjai 21. századi körülmények között tudjanak tanulni.

Az iskola felújítása
  • Sikeres pályázat (Területi Operatív Program Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése TOP-3.2.1-15-GM1-2016-00029 azonosítószámú, „A Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola épületenergetikai korszerűsítése”, 2017. évben megkötött támogatási szerződés)
  • saját erőből 2018. évi költségvetése terhére, mely évek takarékos átgondolt gazdálkodás eredménye
Különböző vállalkozói szerződésben - építészet, gépészet, festő-mázoló, cső és vízvezeték szerelés, álmennyezet kialakítása, villanyszerelés hideg-meleg burkolás- lefektetett határidők alapján az iskola modernizálási, felújítási munkái befejeződnek 2018. 08. 24-én.
Tisztelettel kérjük az Önök segítségét az iskola épületének takarításában, a függönyök mosásában, a termek berendezésében. – tablók felszerelésében-

Ne felejtsük el, hogy SOK KÉZ HAMAR KÉSZ!

Köszönettel:

Kunsziget Község Önkormányzata
Kunszigeti Közszolgáltató Nonprofit Kft.
Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és AMI