Tisztelt Szülők! Igazgatói ügyelet a nyári szünidőben: július 11-én, július 18-án és augusztus 1-jén 9-11 óráig.

Érdemes diák 2017.

2017.07.17.
Érdemes diák 2017.

Mi volt, emlékben él,
S új vár, mint utad tova léped,
S éretten az évek fényeinél,
Sokat tehetsz még, annyi szépet.
/Fodor József/

Evelin lett az „Érdemes diák”
Iskolánk szép hagyományai közé tartozik, hogy ballagáskor „Érdemes diák”-ot választ a nevelőtestület. Az értékes könyvjutalmat az a nyolcadik osztályos tanuló veheti át, aki, tanulmányai során kiváló tanulmányi eredményével, példamutató magatartásával és szorgalmával példát mutat társainak, kiveszi részét a közösségi munkából, jó eredménnyel szerepel tanulmányi és egyéb versenyeken.
Az idén a tantestület egybehangzó döntése alapján Bencsics Evelin vehette át az „Érdemes diák” kitüntetést!
Evelin szorgalma, magatartása és a tanuláshoz való hozzáállása nemcsak osztálytársainak, de alsóbb évfolyamos társai előtt is példaértékű és követhető lehet!

Szívből gratulálunk Evelinnek és további tanulmányaihoz sok sikert és kitartó szorgalmat kívánunk!

Farkas Liza