erdélyi cseretábor

2018.03.21.
erdélyi cseretábor
Nyáron útra kelünk Erdélybe! Júliusban kunszigeti diákok látogatnak Nyárádgálfalvára!

ERDÉLYI CSERETÁBOROZÁS

Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek!

Már nagyon várjuk a vakációt, de főleg azért, hogy találkozhassunk erdélyi barátainkkal! Többszöri egyeztetés után kijelöltük a tábor időpontját az erdélyi igazgató asszonnyal! A kunszigeti gyermekek július 14-én (szombaton) indulnak Erdélybe, és július 20-án (pénteken) jönnek haza. Első sorban azon tanulók jelentkezését várjuk a táborba, akik tavaly nyáron erdélyi gyermeket/gyermekeket fogadtak otthonukban! Továbbiakban várjuk olyan tanulóink jelentkezését is, akik az idén szeretnének bekapcsolódni a csereprogramba és jövőre ők is visszavárják barátaikat a határon túlról! A két iskola közötti cseretáborban csak az iskolákkal tanulói jogviszonyban álló gyermekek vehetnek részt!

A programról és az utazás feltételeiről később adunk tájékoztatót! Jelentkezni az iskolaigazgatójánál lehet legkésőbb 2018. április 30-ig.