Tisztelt Szülők! Igazgatói fogadóóra minden hétfőn 8-10 óra, illetve 14-16 óra között van. Ettől eltérő esetben előzetes telefonon egyeztetett időpontban is lehetséges!

Jelentkezzetek a Krajcárlicitre!

2013.01.30.
Küldés e-mailbenNyomtatásKeresésVissza
Jelentkezzetek a Krajcárlicitre!
7. és 8. osztályos, legalább 3 fős csapatok jelentkezését várja a kunszigeti IKSZT, amely egy régi, jól bevált játékát, a Karjcárlicitet rendezi meg újra, február 2-án 16 órától.

A játékról :
Minden csapat 33 krajcárt kap, ezzel a vagyonnal kell gazdálkodnia. A játék során 33 kérdést tesz fel a játékvezető, amelyik csapat több krajcárt ajánl a kérdés megvételére, az kapja meg a jogot, hogy válaszoljon.
A kérdések között lesznek könnyűek és nehezek, lesznek, amelyek a memóriát tesztelik, lesz, ami a szerencsét, de lesznek általános műveltségi kérdések is (földrajz, irodalom, zene, történelem stb).
Hogy ki mennyit ad egy-egy kérdésért, gyakran komoly taktikai csata is, és ettől lesz ez a játék több egy átlagos vetélkedőnél.

A díj - a hagyományok szerint - minden második helyes válasz esetén egy tábla csoki.

Bővebb információk: http://www.facebook.com/events/195065713969879/