Az elsősök nyerték a PET palack gyűjtő versenyt

2013.06.24.
Küldés e-mailbenNyomtatásKeresésVissza
Az elsősök nyerték a PET palack gyűjtő versenyt
Véget ért a Győri Rendőrkapitányság és a GYŐR-SZOL Zrt. közös programjának keretében indított PET palack-zsugorító program, amelynek keretében az iskolában elhelyezett készülék segítségével több ezer begyűjtött palackot zsugorítottak apróra diákjaink.

A palackgyűjtő verseny eredményhirdetésére június elején került sor, ahol minden osztály jutalomban részesült.

A második, harmadik, ötödik, hatodik és hetedik osztályosok tárgyjutalmat vehettek át, a harmadik helyen végzett nyolcadikosok, valamint az ezüstérmes negyedikesek pedig süteményt. A legszorgalmasabb gyűjtők az első osztályosok voltak, akik boldogan fogyasztották el a hatalmas nyereménytortát.