Tisztelt Szülők! Igazgatói ügyelet a nyári szünidőben: július 11-én, július 18-án és augusztus 1-jén 9-11 óráig.

angol napközis tábor

2017.06.22.
angol napközis tábor
"Játékosan angolul" napközis tábor

Kedves angol táborozó Tanítványaim!

Július 31-től (hétfőtől) szeretettel várlak benneteket az idei alsós angol táborba.
Az első napon az iskolában leszünk, itt fogunk csapatokat szervezni, alkotni, verset írni, játszani. A címerkészítéshez sok szép, színes alapanyagot, eszköz fogtok kapni, de a tolltartót legyetek szívesek elhozni.
Kedden Pannonhalmára megyünk kirándulni. A következő napon ismét Kunszigeten leszünk, majd csütörtökön a mosonmagyaróvári Futurába, pénteken pedig az Ugriparkba (Győr) látogatunk.
A kunszigeti napokon tízórait és uzsonnát, a kiránduló napokon pedig egész napi hideg élelmet kell magatokkal hoznotok.
A további részletekről a tábor első napján adok írásbeli és szóbeli tájékoztatást.
Addig is nagyon vidám nyarat kívánok nektek! J

Kóczán Szilvia (Szilvi néni)