9184 Kunsziget Petőfi tér 12. • Tel.: +36 20 / 262 5122 • iskola@kunsziget.hu • OM: 201490
Tisztelt Szülők! Iskolánkban péntekenként 9:00-11:00 óráig, illetve ettől eltérő időben előzetes telefonon történő bejelentkezés alapján igazgatói ügyeleltet tartok! +36-20/2625122
Iskola télenRajzteremNyelvi labor
English version

angol mondókaverseny

2021.02.22.
KeresésVissza
angol mondókaverseny
Ma csupa vidám mondókák hangoztak fel angolul

Alsós angol mondókaverseny
 
2021. február 17-én rendeztük meg az iskolánkban hagyományosnak számító Alsós Angol Mondókaverseny házi fordulóját. Összesen 54 gyermek jelentkezett a versenyre, mindannyiunk nagy örömére. Voltak olyan osztályok is, akik teljes létszámban képviseltették magukat.  A sok jelentkező miatt a járványügyi szabályok betartásával több részletben hallgatta meg a versenyzőket a zsűri. Nagyon szép, jól felkészült, néhol vicces előadások születtek. Minden évfolyamból két diák jutott tovább az iskolák közötti fordulóba (ennek megtartása jelenleg még kétséges, de bízunk benne, hogy a tavasz folyamán még lesz lehetőség a megrendezésére)
1.a. Horváth Rozina
1.b. Nemes Konstantin
2.a. Kalmár Alíz
2.b. Gál Botond
3. oszt. Kungl Mihály, Tóth-Horváth Lili
4. oszt. Németh Amira, Kuller Jázmin
Természetesen minden résztvevő gazdagodott egy kis cukorkával, egy tantárgyi ötössel és a továbbjutók egy-egy szaktanári dicsérettel is. Szívből gratulálunk Mindenkinek!
 
Lukács Bettina
szaktanár