adventi gyertyagyújtás_2022

2022.11.23.
Küldés e-mailbenNyomtatásKeresésVissza
adventi gyertyagyújtás_2022
Advent első gyertyalángja legyen ma a béke,
apró gyermekszívek szépreményű éke.
Ráncos, fázós kézfejeknek forró meleg kályha,
szomorú arcocskáknak pihe-puha párna.
(Kun Magdolna)

A Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola munkatársai és tanulói
tisztelettel meghívják Önöket
2022. november 26-án, szombaton 15:30 órára
az iskola előtti térre,
az ünnepélyes adventi gyertyagyújtásra és adventi vásárra.

Ünnepi gondolatokat mond:
- Varga Balázs atya, Kunsziget plébánosa,
- Lendvai Ivánné, Kunsziget polgármestere és
- Farkas Liza, a Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és AMI intézményvezetője.

Az ünnepélyen megjelenteket iskolánk első osztályos tanulói és a Szigetgyöngye nyugdíjasklub énekkara köszöntik.
Ezt követően szeretettel várunk minden kedves ünneplőt a piactérre a gyermekek által készített ajándékok árusítására. Az iskola szülői munkaközösségének tagjai forró italokkal, sült kolbásszal, kürtőskaláccsal, az Ifjúsági Érdekegyeztető Fórum tagjai pedig forrócsokival kínálják a látogatókat. Az Önök támogatását az iskola javára fordítják.
A rendezvényt Kunsziget Község Önkormányzata és a Jaga étterem támogatja.
Köszönjük, hogy velünk együtt ünnepelnek!

( Tanulóknak gyülekező 15:15 órakor a Petőfi téren.)